PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ: UL. JAGIELLOŃSKA I UL. GOŚCINNA W MIEJSCOWOŚCI LUBORZYCA

Gmina Kocmyrzów - Luborzyca

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00269815
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00269815/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-01 10:54
Lokalizacja
Luborzyca, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-386b3bdb-2c16-413d-9c5e-dab9a5541b88
Identyfikator
6821605658
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRODIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
1 975 156,94 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269815 z dnia 2026-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ: UL. JAGIELLOŃSKA I UL. GOŚCINNA W MIEJSCOWOŚCI LUBORZYCA

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kocmyrzów - Luborzyca

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555766

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 7

1.5.2.) Miejscowość: Luborzyca

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-010

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 12/ 387-14-10

1.5.8.) Numer faksu: 12/ 387-14-10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/ugkocmyrzowluborzyca/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-386b3bdb-2c16-413d-9c5e-dab9a5541b88

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ: UL. JAGIELLOŃSKA I UL. GOŚCINNA W MIEJSCOWOŚCI LUBORZYCA

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-386b3bdb-2c16-413d-9c5e-dab9a5541b88

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269815

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00048746/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa drogi gminnej : ul. Jagiellońska i ul. Gościnna w km 0+000 do km 0+409,38 w miejscowości Luborzyca

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00189191

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4550810,85 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn: Przebudowa drogi gminnej: ul. Jagiellońska i ul. Gościnna w miejscowości Luborzyca, Gmina Kocmyrzów – Luborzyca. Obie drogi objęte przedmiotem zamówienia leżą w ścisłym centrum gminy, w sąsiedztwie punktów handlowych, usługowych oraz Urzędu Gminy Kocmyrzów – Luborzyca.
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności następujące prace:

a) wyznaczenie układu geometrycznego projektowanej drogi;
b) roboty ziemne: korytowanie, profilowanie pod warstwy konstrukcyjne;
c) wykonanie ulepszonego podłoża z gruntu stabilizowanego cementem;
d) wykonanie warstwy mrozoodpornej;
e) wykonanie podbudowy drogi;
f) wykonanie nawierzchni bitumicznej;
g) ułożenie obrzeży i krawężników;
h) ułożenie nawierzchni chodnika;
i) budowę zatoki autobusowej po stronie prawej drogi;
j) remont zatoki autobusowej po stronie lewej drogi;
k) przebudowę zatoki postojowej;
l) przebudowę odwodnienia drogi;
m) budowę oświetlenia przejść dla pieszych;
n) zabezpieczenie infrastruktury podziemnej.
Bardziej szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Specyfikacja Warunków Zamówienia, w szczególności zał. 1 - dokumentacja projektowa oraz zał. 2 - Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót. Informujemy że załączony do postępowania zał. 3 - przedmiar robót, ma wyłącznie charakter pomocniczy do przygotowania przez Wykonawców kalkulacji własnej ceny realizacji przedmiotu zamówienia.
Przedmiot zamówienia objęty jest dofinansowaniem z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w ramach zawartej umowy z dnia 27.03.2026 r. pomiędzy Wojewodą Małopolskim a Gminą Kocmyrzów – Luborzyca.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1975156,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2619517,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1975156,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRODIM Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6783196961

7.3.3) Ulica: Blokowa 14

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-752

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

roboty przygotowawcze, ziemne, elementy ulic, odwodnienie, oznakowanie, sieci

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1975156,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-06-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wartość szacunkowa obejmuje w swojej wysokości, przewidziane i możliwe do zlecenia, w razie uzasadnienia, zamówienia podobne, zgodnie z treścią SWZ oraz ogłoszenia o zamówieniu (art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP).
2026-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane