Budowa chodnika w miejscowości Trzcinica w ciągu drogi powiatowej nr 5688 P (klasy Z) tj. ul. Jana Pawła II na odcinku od ul. Szkolnej do ul. Bocznej wraz z budową infrastruktury technicznej

Powiatowy Zarząd Dróg

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00269938
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00269938/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-01 11:20
Lokalizacja
Baranów, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b0bb5ecf-b0e3-4c4c-822d-bbc7ce1967f5
Identyfikator
6191832707
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269938 z dnia 2026-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika w miejscowości Trzcinica w ciągu drogi powiatowej nr 5688 P (klasy Z) tj. ul. Jana Pawła II na odcinku od ul. Szkolnej do ul. Bocznej wraz z budową infrastruktury technicznej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250864215

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słupia p/Kępnem ul. Katowicka 8

1.5.2.) Miejscowość: Baranów

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-604

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 627826800

1.5.8.) Numer faksu: 627826805

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzd.kepno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bippzd.powiatkepno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


utrzymanie dróg powiatowych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa chodnika w miejscowości Trzcinica w ciągu drogi powiatowej nr 5688 P (klasy Z) tj. ul. Jana Pawła II na odcinku od ul. Szkolnej do ul. Bocznej wraz z budową infrastruktury technicznej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0bb5ecf-b0e3-4c4c-822d-bbc7ce1967f5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269938

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030607/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa chodnika w miejscowości Trzcinica w ciągu drogi powiatowej nr 5688 P (klasy Z) tj. ul. Jana Pawła II na odcinku od ul. Szkolnej do ul. Bocznej wraz z budową infrastruktury technicznej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00251901

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD.253.7.5.2026.BD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 276149,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedsięwzięcie polega na budowie chodnika w miejscowości Trzcinica w ciągu drogi powiatowej nr 5688P (klasy Z) tj. ul. Jana Pawła II na odcinku od ul. Szkolnej do ul. Bocznej. Nie ingeruje się w istniejącą nawierzchnię drogi powiatowej nr 5688 P. Przebieg drogi powiatowej nie ulegnie zmianie a budowa chodnika to budowa infrastruktury towarzyszącej istniejącej drogi powiatowej.
W ramach inwestycji przewiduje się budowę chodnika, poszerzenie wyłuczeń skrzyżowania ul. Szkolnej, rozbiórkę istniejących zjazdów i dojść do furtek, budowę doświetlenia projektowanych przejść dla pieszych, budowę sygnalizacji ostrzegawczej, wycinkę drzew oraz wykonanie robót ziemnych i rozbiórkę istniejących elementów zagospodarowania pasa drogowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postepowania jest nieuzasadnione
2026-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane