Budowa boiska do piłki nożnej na terenie Domów Dzieci w Pęcherach, przy ul. Bolesława Chrobrego, wraz z urządzeniami i liniami do w/w gry.

Powiat Piaseczyński - Starostwo Powiatowe w Piasecznie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00269939
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00269939/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-01 11:20
Lokalizacja
Piaseczno, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2f38c148-77a5-4d0d-a641-4c644bf4e73e
Identyfikator
1231268996
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty w zakresie zagospodarowania terenuUsuwanie glebyRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty odwadniająceRoboty w zakresie różnych nawierzchniWyrównywanie terenuWyrównywanie nawierzchni boisk sportowychUrządzenia oświetleniowe i lampy elektryczneOświetlenie zewnętrzneArtykuły i sprzęt sportowySprzęt do sportów uprawianych na boiskach lub na kortachSprzęt do sportów uprawianych na boiskachSprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzuInstalacje słoneczneRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoWznoszenie ogrodzeńUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonychUsługi wywozu odpadów

Wykonawcy

1 przyznane

E&M INWESTYCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 0
787 200 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269939 z dnia 2026-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska do piłki nożnej na terenie Domów Dzieci w Pęcherach, przy ul. Bolesława Chrobrego, wraz z urządzeniami i liniami do w/w gry.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Piaseczyński - Starostwo Powiatowe w Piasecznie

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Piasecznie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270979

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chyliczkowska 14

1.5.2.) Miejscowość: Piaseczno

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@piaseczno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piaseczno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2f38c148-77a5-4d0d-a641-4c644bf4e73e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa boiska do piłki nożnej na terenie Domów Dzieci w Pęcherach, przy ul. Bolesława Chrobrego, wraz z urządzeniami i liniami do w/w gry.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f38c148-77a5-4d0d-a641-4c644bf4e73e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269939

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036937/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Budowa boiska na terenie Domów Dzieci w Pęcherach wraz z urządzeniami

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00182453

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPU.272.19.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1245086,39 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Budowa boiska do piłki nożnej na terenie Domów Dzieci w Pęcherach, przy ul. Bolesława Chrobrego, wraz z urządzeniami i liniami do w/w gry, w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa boiska na terenie Domów Dzieci w Pęcherach wraz z urządzeniami”.
2. Zakres robót obejmuje:
a. zagospodarowanie placu budowy,
b. roboty przygotowawcze,
c. roboty porządkowo-budowlane,
d. roboty pomiarowe w tym geodezyjne,
e. roboty rozbiórkowe i demontażowe,
f. roboty ziemne,
g. wykonanie utwardzeń terenu,
h. wykonanie warstw podbudowy,
i. profilowanie i zagęszczanie podłoża,
j. roboty fundamentowe,
k. roboty betonowe,
l. roboty elektryczne,
m. roboty budowlane w zakresie budowy nawierzchni,
n. roboty budowlane zw. z utwardzeniem z kostki betonowej,
o. ustawianie krawężników / obrzeży,
p. wykonanie nawierzchni z kostki betonowej / płytek betonowych,
q. wykonanie i montaż el. małej architektury,
r. budowa oświetlenia,
s. roboty w zakresie ogrodzeń,
t. roboty w zakresie instalowania sprzętu ochronnego infrastruktury,
u. roboty związane z wyposażeniem boiska,
v. roboty wykończeniowe oraz zagospodarowanie terenu,
w. prace ogrodnicze,
x. wywóz i utylizacja pozostałości po pracach.

Szczegółowy zakres prac objętych niniejszą umową określa dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna oraz warunki ogólne dla umów na wykonanie robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112500-0 - Usuwanie gleby

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45236000-0 - Wyrównywanie terenu

45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych

31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

37450000-7 - Sprzęt do sportów uprawianych na boiskach lub na kortach

37451000-4 - Sprzęt do sportów uprawianych na boiskach

37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

09332000-5 - Instalacje słoneczne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 787200 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1998730 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 787200 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: E&M INWESTYCJE Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7252301673

7.3.3) Ulica: Al. Marszałka J. Piłsudskiego 133D/116

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 92-318

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Kafero Sp. z o. o. ul. Długa 29, 00-238 Warszawa NIP 7010927280: piłkochwyt oraz układanie nawierzchni z trawy.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 787200 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane