Obsługa serwisowa urządzeń wielofunkcyjnych będących w użytkowaniu Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie wraz z możliwością dzierżawy urządzeń
Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00269978
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00269978/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-01 11:31
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7239451a-de48-434b-a8f2-68e844398e86
- Identyfikator
- 6761161205
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269978 z dnia 2026-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Obsługa serwisowa urządzeń wielofunkcyjnych będących w użytkowaniu Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie wraz z możliwością dzierżawy urządzeń
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514176
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Basztowa 22
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-156
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@malopolska.uw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.malopolska.uw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7239451a-de48-434b-a8f2-68e844398e861.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Obsługa serwisowa urządzeń wielofunkcyjnych będących w użytkowaniu Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie wraz z możliwością dzierżawy urządzeń2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7239451a-de48-434b-a8f2-68e844398e86
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269978
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00117855/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.3.2 Obsługa serwisowa urządzeń wielofunkcyjnych będących w użytkowaniu Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie wraz z możliwością dzierżawy urządzeń
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00229280
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WL-IV.272.27.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest objęcie 285 szt. urządzeń wielofunkcyjnych użytkowanych przez Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie, Delegaturach w Tarnowie oraz w Nowym Sączu kompleksową obsługą serwisową obejmującą naprawy, przeglądy techniczne, konserwację, wymianę uszkodzonych oraz zużytych podzespołów, a także nieodpłatną dostawę tonerów i pozostałych materiałów eksploatacyjnych wraz z prowadzeniem ich ewidencji, w celu zapewnienia ciągłej gotowości do pracy oraz utrzymania pełnej sprawności technicznej urządzeń wielofunkcyjnych.
Szacunkowa ilość kopii czarno-białych dla zamówienia na 15 miesięcy – 6 432 500.
Szacunkowa ilość kopii kolorowych dla zamówienia na 15 miesięcy – 1 485 000.
W ramach usługi Wykonawca dostarczy Zamawiającemu i zainstaluje we wskazanych lokalizacjach – w razie potrzeby – do 30 sztuk nowych, kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A3, o parametrach określonych w zał. nr 6 do swz – specyfikacja techniczna dzierżawionego urządzenia, w okresie trwania umowy i na czas określony przez Zamawiającego.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały określone w załącznikach:
– zał. nr 1 do swz – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy (wzór umowy),
– zał. nr 5 do swz – opis przedmiotu zamówienia – wykaz urządzeń wielofunkcyjnych,
– zał. nr 6 do swz – specyfikacja techniczna dzierżawionego urządzenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50313000-2 - Konserwacja i naprawa maszyn reprograficznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
50313100-3 - Usługi w zakresie naprawy fotokopiarek
50313200-4 - Usługi w zakresie konserwacji fotokopiarek
30125000-1 - Części i akcesoria do aparatów fotokopiujących
30125120-8 - Toner do fotokopiarek
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 587754,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 587754,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 587754,25 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: COPY OFFICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364873051
7.3.3) Ulica: ul. Piotra Stachiewicza 39
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-328
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 587754,25 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |