Modernizacja Przedszkola nr 3 na os. Słowackiego 24a w Trzciance na potrzeby opieki nad dziećmi w wieku do lat 3

Gmina Trzcianka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00270071
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00270071/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-01 11:51
Lokalizacja
Trzcianka, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-caba3256-e788-4298-9590-303a3fe85ac2
Identyfikator
7632094861
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty instalacyjne w budynkachUrządzenia chłodzące i wentylacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

KANVEX TEAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChodzież, PL · lot 0
285 119,26 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00270071 z dnia 2026-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Przedszkola nr 3 na os. Słowackiego 24a w Trzciance na potrzeby opieki nad dziećmi w wieku do lat 3

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzcianka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791129

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Trzcianka

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-980

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ratusz@trzcianka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://trzcianka.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1292227

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja Przedszkola nr 3 na os. Słowackiego 24a w Trzciance na potrzeby opieki nad dziećmi w wieku do lat 3

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-caba3256-e788-4298-9590-303a3fe85ac2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270071

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044471/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Utworzenie miejsc żłobkowych w ramach dofinansowania Aktywny Maluch

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00194077

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.36.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja Przedszkola nr 3 na os. Słowackiego 24a w Trzciance na potrzeby opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 - oddział żłobkowy:
1) adaptacja pomieszczeń sali, łazienki, wc i zaplecza,
2) montaż ogrodzeń,
3) montaż wyposażenia placu zabaw, małej architektury i wózkowni,
4) montaż nawierzchni utwardzonych chodnika,
5) przenoszenie i zabezpieczenie na czas remontu pozostającego wyposażenia, urządzeń itp.
6) wygrodzenie części terenu przyległego w celu składowania tam materiałów budowlanych, gruzu i odpadów w kontenerach, wygrodzenia ewentualnej części magazynowej i zapewnienia bezpieczeństwa przy usuwaniu gruzu,
7) wywóz i utylizacja materiałów powstałych z prac rozbiórkowych i remontowych,
8) zabezpieczenie przejść wykorzystywanych przez użytkowników budynku, a znajdujących się w zasięgu robót rozbiórkowych zabezpieczyć plandekami lub wytyczenie innej drogi (obejścia i objazdy) oraz wyraźne oznakowanie.

Przedmiar robót nie stanowi podstawy do określenia przedmiotu zamówienia, a stanowi jedynie materiał pomocniczy przy kalkulowaniu ceny ryczałtowej za wykonanie przedmiotu zamówienia. Podstawą do określenia przedmiotu zamówienia przy kalkulowaniu ceny ryczałtowej jest dokumentacja projektowa oraz Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót

Wymagania określone w Opisie technicznym, SWZ oraz Ofercie są wiążące dla Wykonawcy i traktowane jako integralna część całej Dokumentacji. Wykonawca nie ma prawa wykorzystywać ewentualnych błędów lub oczywistych omyłek zawartych w Dokumentacji. W przypadku ich zauważenia, ma obowiązek niezwłocznie poinformować o tym Zamawiającego. Zamawiający podejmie decyzję, czy i w jaki sposób wprowadzić odpowiednie zmiany lub poprawki.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

42500000-1 - Urządzenia chłodzące i wentylacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 285119,26 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 305423,82 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 285119,26 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KANVEX TEAM sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6070093837

7.3.3) Ulica: ul. Mostowa 2c

7.3.4) Miejscowość: Chodzież

7.3.5) Kod pocztowy: 64-800

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonanie i nadzór nad kluczowymi częściami zamówienia w celu udostępnienia zasobów - zdolności technicznej.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 285119,26 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane