Usługi noclegowe, gastronomiczne i wynajmu sali - ZP-DA-14/26

URZĄD DOZORU TECHNICZNEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00270189
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00270189/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-01 12:17
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d79eae4f-d6e9-48cb-882a-297ac6889396
Identyfikator
5220004617
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencjiUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów

Wykonawcy

1 przyznane

ELBEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBełchatów, PL · lot 0
375 920 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00270189 z dnia 2026-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi noclegowe, gastronomiczne i wynajmu sali - ZP-DA-14/26

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD DOZORU TECHNICZNEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017196300

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szczęśliwicka 34

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-353

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@udt.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.udt.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.udt.gov.pl/zamowienia-publiczne

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa Osoba Prawna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Bezpieczeństwo funkcjonowania urządzeń technicznych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi noclegowe, gastronomiczne i wynajmu sali - ZP-DA-14/26

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d79eae4f-d6e9-48cb-882a-297ac6889396

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270189

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00547830/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 ZP-DA-14/26 Usługi noclegowe, gastronomiczne i wynajmu sali (spotkania kierowników UDT).

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00217379

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-DA-14/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 356708,16 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowią usługi noclegowe, gastronomiczne i wynajmu sali, w tym: 1) wynajem sali konferencyjnej wraz z nagłośnieniem i obsługą techniczną; 2) zapewnienie usług noclegowych wraz z usługą parkingową; 3) obsługa gastronomiczna wraz z usługami dodatkowymi.
Zamawiający zastrzega sobie prawo do bezkosztowej rezygnacji z realizacji przedmiotu zamówienia na 30 dni przed terminem realizacji usług. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w obiekcie w pełni dostosowanym do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, zgodnie z zasadami równości szans i niedyskryminacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ, tj. w: Opisie przedmiotu zamówienia (zwanym dalej OPZ), Formularzu cenowym (zwanym dalej FC) oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (zwanymi dalej PPU)

4.5.3.) Główny kod CPV: 55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

79950000-8 - Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 375920,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 396500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 375920,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Elbest Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7691949726

7.3.3) Ulica: ul. 1 Maja 63

7.3.4) Miejscowość: Bełchatów

7.3.5) Kod pocztowy: 97-400

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 375920,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-29

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi