„Cyberbezpieczny Samorząd” – zakup wraz z dostawą sprzętu do UG w Kluczewsku oraz GOPS w Kluczewsku – etap II
Gmina Kluczewsko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00270251
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00270251/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-01 12:32
- Lokalizacja
- Kluczewsko, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f5ac642c-e55d-4a5d-a459-c54f4047036d
- Identyfikator
- 6090003613
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00270251 z dnia 2026-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Cyberbezpieczny Samorząd” – zakup wraz z dostawą sprzętu do UG w Kluczewsku oraz GOPS w Kluczewsku – etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kluczewsko
1.3.) Oddział zamawiającego: Kluczewsko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648050
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Spółdzielcza 12
1.5.2.) Miejscowość: Kluczewsko
1.5.3.) Kod pocztowy: 29-120
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44 781 42 44
1.5.8.) Numer faksu: 44 781 42 24
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@kluczewsko.gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kluczewsko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.kluczewsko.gmina.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Cyberbezpieczny Samorząd” – zakup wraz z dostawą sprzętu do UG w Kluczewsku oraz GOPS w Kluczewsku – etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f5ac642c-e55d-4a5d-a459-c54f4047036d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270251
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00026209/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Cyberbezpieczny Samorząd - zakup wraz z dostawą sprzętu do UG Kluczewsko oraz GOPS w Kluczewsku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia jest dofinansowany z Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa konkurs grantowy w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00225569
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IRL.271.1.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 251443,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I zamówienia, tj.: „Dostawa macierzy dyskowej na potrzeby Urzędu Gminy w Kluczewsku”.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne w ramach tej części określa Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 4a do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30233100-2 - Komputerowe jednostki do przechowywania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
4.5.5.) Wartość części: 109247,07 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II zamówienia, tj.: „Dostawa i montaż agregatu prądotwórczego wyposażonego w układ SZR z wykonaniem niezbędnych robót elektrycznych dla Urzędu Gminy Kluczewsko”.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne w ramach tej części określa Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 4b do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31200000-8 - Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
51110000-6 - Usługi instalowania sprzętu elektrycznego
4.5.5.) Wartość części: 93495,93 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III zamówienia, tj.: „Dostawa sprzętu komputerowego i sieciowego na potrzeby GOPS w Kluczewsku”.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne w ramach tej części określa Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 4c do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30213300-8 - Komputer biurkowy
30233100-2 - Komputerowe jednostki do przechowywania
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
32422000-7 - Elementy składowe sieci
48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii
4.5.5.) Wartość części: 48700,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 120557,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 257070,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 126380,04 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ncNETcom Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 657 - 292 - 34 - 18
7.3.3) Ulica: Domaniówka 1 lok. B
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-413
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 126380,04 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-17| 2026-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |