„Przebudowa drogi gminnej Nr 104970L w miejscowości Bończa, gmina Kraśniczyn”

GMINA KRAŚNICZYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00270297
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00270297/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-01 12:42
Lokalizacja
Kraśniczyn, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c9a94acf-1bc0-4aac-bae3-cb294dca62c6
Identyfikator
5641671469
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH LUBARTÓW SPÓŁKA AKCYJNALubartów, PL · lot 0
201 248,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00270297 z dnia 2026-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi gminnej Nr 104970L w miejscowości Bończa, gmina Kraśniczyn”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRAŚNICZYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197954

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki, 21

1.5.2.) Miejscowość: Kraśniczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-310

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugkrasniczyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugkrasniczyn.bip.e-zeto.eu/index.php

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c9a94acf-1bc0-4aac-bae3-cb294dca62c6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa drogi gminnej Nr 104970L w miejscowości Bończa, gmina Kraśniczyn”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c9a94acf-1bc0-4aac-bae3-cb294dca62c6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270297

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00065194/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 „Przebudowa drogi gminnej Nr 104970L w miejscowości Bończa, gmina Kraśniczyn”.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00217722

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Przebudowa drogi gminnej Nr 104970L w miejscowości Bończa, gmina Kraśniczyn”.
Droga gminna Nr 104970L jest drogą publiczną klasy D (droga dojazdowa). Początek robót ustalono w km 0+005 na granicy pasa drogowego drogi powiatowej Nr 1864L, a koniec trasy ustalono w km 0+300.
Przekrój drogi – 1/2.
Projektowana szerokość jezdni drogi gminnej wynosi 5,00 m.
Szerokość pasa ruchu – 2,50 m.
Szerokość poboczy gruntowych wynosi 0,75 m.
Zestawienie powierzchni i parametrów zagospodarowania terenu
1. Długość przebudowywanej drogi gminnej m 295
2. Powierzchnia jezdni utwardzona betonem asfaltowym m2 1475
3. Szerokość jezdni m 5,00
4. Szerokość pasa ruchu m 2,50
5. Szerokość poboczy m 0,75
4. Elementy projektowane
W zakres robót wchodzą następujące elementy podstawowe:
a) wprowadzenie organizacji ruchu na czas przebudowy,
b) roboty ziemne,
c) oczyszczenie istniejącej nawierzchni z zanieczyszczeń,
d) wykonanie warstw konstrukcyjnych nawierzchni jezdni,
e) wykonanie poboczy,
f) wprowadzenie stałej organizacji ruchu.
Powyższe wyszczególnienie dotyczy jedynie robót uznawanych za podstawowe. Pełny asortyment robót budowlanych określa niniejsza dokumentacja techniczna oraz Specyfikacja
Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych. Zestawienie robót do wykonania
w sposób informacyjny przedstawiono w pozycjach „Przedmiaru Robót”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 201248,5 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 325578,54 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 201248,5 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.R.D. Lubartów S.A, Krańcowa 7, 21-100 Lubartów

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7141627101

7.3.3) Ulica: Krańcowa 7

7.3.4) Miejscowość: Lubartów

7.3.5) Kod pocztowy: 21-100

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 201248,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-29
2026-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane