Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: ,,Budowa sieci wodociągowej w rejonie działki 178 w Wędkowach’’
Gmina Tczew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00270342
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00270342/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-01 12:52
- Lokalizacja
- Tczew, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6f434aa9-f5a0-48a8-84d4-cdf159beaa70
- Identyfikator
- 5931004764
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00270342 z dnia 2026-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: ,,Budowa sieci wodociągowej w rejonie działki 178 w Wędkowach’’
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tczew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675379
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lecha 12
1.5.2.) Miejscowość: Tczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-110
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.7.) Numer telefonu: 58 530 51 32
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gmina-tczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gmina-tczew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6f434aa9-f5a0-48a8-84d4-cdf159beaa701.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: ,,Budowa sieci wodociągowej w rejonie działki 178 w Wędkowach’’2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6f434aa9-f5a0-48a8-84d4-cdf159beaa70
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270342
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041495/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.11 Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: „Budowa sieci wodociągowej w rejonie działki 178 w Wędkowach”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00184640
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WKI.271.1.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 19875,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej zawierającej rozwiązania projektowe w zakresie budowy sieci wodociągowej w obrębie dz. nr 178 oraz włączenie do istniejącej sieci rozdzielczej zlokalizowanej na terenie działki nr 24/2 w miejscowości Wędkowy. Inwestycja realizowana jest w ramach zadania pn.: „Budowa sieci wodociągowej w rejonie działki 178 w Wędkowach”. Zamierzenie inwestycyjne ma na celu zapewnienie ciągłości dostaw wody do odbiorców wraz z poprawą jakościowych parametrów wody zgodnych z wymaganiami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.
• Przebieg trasy przewodu wodociągowego należy zaprojektować w obrębie działki nr 24/2, zgodnie z Warunkami Technicznymi nr 19/2026 z dnia 22.01.2026 r., wydanymi przez GTKOM Sp. z o. o., stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ.
• Dla działek objętych zakresem inwestycji nie został uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.
• Działka o nr ewidencyjnym 178 - to teren prywatny, działka nr 24/2 to teren Lasów Państwowych stanowiący własność Skarbu Państwa.
• Orientacyjna długość projektowanej sieci wynosi ok. 75 mb.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Rozdziale V Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz Załączniku nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71322200-3 - Usługi projektowania rurociągów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 28905,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 43365,34 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 28905,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo PMP Piotr Ziębka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170211140
7.3.3) Ulica: Rybna 16
7.3.4) Miejscowość: Elbląg
7.3.5) Kod pocztowy: 82-300
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 28905,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2026-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |