Budowa stanowiska kasowego w Teatrze Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego w Warszawie
TEATR KWADRAT IM. EDWARDA DZIEWOŃSKIEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00270347
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00270347/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-01 12:52
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c87a6e9f-9849-493b-a84e-1830fd95686b
- Identyfikator
- 5250009631
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00270347 z dnia 2026-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Budowa stanowiska kasowego w Teatrze Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: TEATR KWADRAT IM. EDWARDA DZIEWOŃSKIEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001245554
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marszałkowska 138
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-004
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@teatrkwadrat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://teatrkwadrat.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c87a6e9f-9849-493b-a84e-1830fd95686b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa stanowiska kasowego w Teatrze Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c87a6e9f-9849-493b-a84e-1830fd95686b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270347
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00074772/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Budowa stanowiska kasowego w Teatrze Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00251570
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/1/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż nowego stanowiska kasowego w holu wejściowym budynku Teatru Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego, wraz z wykonaniem wszelkich robót towarzyszących, demontaży, prac instalacyjnych, montażowych, wykończeniowych i porządkowych, niezbędnych do uzyskania kompletnego, w pełni funkcjonalnego i gotowego do użytkowania stanowiska kasowego, zgodnie z dokumentacją projektową stanowiącą załącznik do postępowania.
2. Realizacja zamówienia odbywać się będzie w budynku Teatru „Kwadrat” im. Edwarda Dziewońskiego przy ul. Marszałkowskiej 138, 00-004 Warszawa, w holu wejściowym obiektu. Zgodnie z projektem, nowe stanowisko kasowe zlokalizowane będzie po lewej stronie od wejścia do teatru, co ma na celu poprawę funkcjonalności przestrzeni, odsłonięcie środkowego słupa pokrytego mozaiką oraz usprawnienie komunikacji widzów do foyer głównego.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ pn. Opis przedmiotu zamówienia oraz dokumentacji projektowej pn. „Projekt stanowiska kasowego w holu wejściowym Teatru Kwadrat” (stanowiącej załącznik nr 1 do OPZ). Zakres i sposób realizacji zamówienia określają Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 5 do SWZ.
4. W sytuacji, w której opis zawierałby wskazanie na konkretną nazwę, produkt lub producenta, Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania rozwiązań równoważnych. Rozwiązania równoważne powinny spełniać minimalne parametry i wymagania wskazane w załączniku nr 1 do SWZ oraz załączniku nr 1 do OPZ.
5. Wszędzie tam, gdzie w opisie przedmiotu zamówienia wskazuje się na konkretne normy lub certyfikaty, Zamawiający dopuszcza normy lub certyfikaty równoważne
6. Minimalny okres gwarancji na wszystkie użyte materiały, urządzenia, elementy wyposażenia oraz wykonane roboty wynosi 3 lata, licząc od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego bez zastrzeżeń albo od dnia usunięcia wad stwierdzonych przy odbiorze końcowym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.| 2026-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |