Opracowanie dokumentacji projektowej na rozbudowę oświetlenia ulicznego w miejscowości Wola Węgierska
Gmina Roźwienica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00270386
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00270386/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-01 13:00
- Lokalizacja
- Roźwienica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-05c21ba0-e0c4-48d7-b5c9-ee3dd9707510
- Identyfikator
- 7922033879
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00270386 z dnia 2026-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej na rozbudowę oświetlenia ulicznego w miejscowości Wola Węgierska
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Roźwienica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900387
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Roźwienica
1.5.2.) Miejscowość: Roźwienica
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-565
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 16 622 58 22
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rozwienica.itl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rozwienica.itl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13047501.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej na rozbudowę oświetlenia ulicznego w miejscowości Wola Węgierska2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-05c21ba0-e0c4-48d7-b5c9-ee3dd9707510
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270386
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034758/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Wykonanie dokumentacji projektowej oświetlenia ulicznego w m. Wola Węgierska
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00227411
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 13000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu budowlanego i technicznego oraz kosztorysu inwestorskiego rozbudowy oświetlenia ulicznego w miejscowości Wola Węgierska na terenie gminu Roźwienica wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień / decyzji / pozwoleń / zgłoszeń administracyjnych niezbędnych do wszczęcia procesu budowlanego oraz pełnieniem nadzoru autorskiego.
2. ZADANIE:
Rozbudowa kablowej linii (ziemnej) oświetlenia ulicznego wzdłuż dróg gminnych oznaczonych na części działek oznaczonych nr. ewid. 876, 806, 631 i 849 w miejscowości Wola Węgierska – łączna długość około. 0,7 km
Dokładny zakres opracowania dokumentacji przedstawiony został na mapach poglądowych stanowiących – załącznik nr 8 do SWZ.
3. Zakres zamówienia stanowią usługi projektowe obejmujące zaprojektowanie rozbudowy oświetlenia ulicznego wraz z nadzorem autorskim. Orientacyjny zakres robót niezbędny do wykonania podstaw realizacji zadania:
a) Roboty ziemne, usunięcie humusu oraz wykopy wąsko przestrzenne pod słupy fundamentowe
b) Ułożenie kabla
c) Montaż słupów i opraw LED
d) Pomiar
dokumentacja projektowa musi być sporządzona zgodnie z wymaganiami określonymi w ustawie Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024r. poz.1320), w tym w zakresie opisu przedmiotu zamówienia, zasad opisu standardów jakościowych oraz zgodności z obowiązującymi normami, przepisami techniczno-budowlanymi i zasadami wiedzy technicznej. Wykonawca jest zobowiązany do zapewnienia, że przygotowana dokumentacja będzie kompletna i umożliwi Zamawiającemu przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane
Wykonawca po opracowaniu dokumentacji projektowej i uzyskaniu skutecznego zgłoszenia/ pozwolenia na prowadzenie robót budowlanych da Zamawiającemu niżej wymienione dokumenty:
a) po 4 egzemplarze projektu budowlanego i technicznego wraz z wszystkimi w tym zakresie uzgodnieniami + 1 egzemplarz w wersji elektronicznej w formacie dwg (nie nowszy niż Auto Cad 2006) lub dxf oraz w pdf,
b) po 1 egzemplarzu specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych + 1 egzemplarz w wersji elektronicznej w word,
c) po 1 komplecie szczegółowego kosztorysu inwestorskiego opracowanego metodą kalkulacji szczegółowej i zerowego wraz z przedmiarem robót + po
1 egzemplarzu w wersji elektronicznej wykonane w formacie kst lub ath na płycie CD
d) podkłady mapowe w formie elektronicznej lub papierowej (jeżeli były konieczne),
e) skuteczne zgłoszenie na prowadzenie robót budowlanych oraz wszelkie wcześniej uzyskane uzgodnienia, opinie, decyzje,
f) oświadczenie, że opracowane dokumentacja projektowa jest zgodna z obowiązującymi przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej, w stanie kompletnym z punktu widzenia celu, któremu ma służyć,
g) oświadczenie o przeniesieniu na rzecz Zamawiającego wszelkich uprawnień wynikających z tytułu praw autorskich oraz pokrewnych, jak również wyrażenie zgody na wykorzystanie dokumentacji projektowej do celów opisu przedmiotu zamówienia i udostępnienia jej w formie elektronicznej oraz papierowej przy ogłaszaniu przetargu na realizację kolejnego etapu inwestycji,
h) uzasadnienie użycia w dokumentacji - opisie przedmiotu zamówienia znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę (jeżeli zostały wskazane) lub oświadczenie, że złożona (w wersji elektronicznej i papierowej) dokumentacja techniczna i kosztorysowa nie wskazuje znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę. Wymienione wyżej ilości dokumentacji nie obejmują tych egzemplarzy, które należy złożyć we właściwym organie architektoniczno - budowlanym lub będą wykorzystane do celów uzgodnień, jak również nie obejmują kompletu dokumentacji projektowej, którą Wykonawca jest zobowiązany sobie dodatkowo zabezpieczyć na czas prowadzenia robót. Przy wycenie przedmiotu zamówienia należy uwzględnić ilości egzemplarzy przeznaczone dla Zamawiającego jak również te, które należy złożyć w innych organach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 15559,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 25756,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 15559,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRO-SM Sp.zo.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL525341312
7.3.3) Ulica: ul. Solińska 1/20
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-505
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15559,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
| 2026-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |