Remont kotłowni przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Polnicy

GMINA CZŁUCHÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00270393
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00270393/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-01 13:02
Lokalizacja
Człuchów, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e90bf5fb-3745-4b93-b59d-6917e424e6bd
Identyfikator
8431537401
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

JAN AUTUCHIEWICZCzłuchów, PL · lot 0
934 226,92 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00270393 z dnia 2026-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kotłowni przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Polnicy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZŁUCHÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979631

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szczecińska 33

1.5.2.) Miejscowość: Człuchów

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-300

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 598241001

1.5.8.) Numer faksu: 598342424

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugczluchow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugczluchow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/czluchow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont kotłowni przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Polnicy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e90bf5fb-3745-4b93-b59d-6917e424e6bd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270393

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037759/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Termomodernizacja obiektów Zespołów Szkolno – Przedszkolnych w Polnicy oraz Wierzchowie Dworcu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00223927

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.8.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 987844,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zamówienie obejmuje remont kotłowni przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Polnicy.
Zakres rzeczowy zamówienia:
- demontaż urządzeń i armatury istniejącej kotłowni;
- wykonanie technologii kotłowni opartej na kotłach na biomasę (słoma) o mocy 600 kW (dwa kotły o mocy 300 kW).
2. Stosownie do art. 103 ust. 1 Pzp, przedmiot zamówienia opisuje się za pomocą następujących dokumentów w podanej kolejno hierarchii ich ważności:
1) dokumentacji projektowej;
2) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót;
3) przedmiaru robót (w formie pomocniczej – dla ułatwienia kalkulacji ceny oferty).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 934226,92 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1069420,67 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 934226,92 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKODOMAR JAN AUTUCHIEWICZ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5422694625

7.3.3) Ulica: Batorego 18

7.3.4) Miejscowość: Człuchów

7.3.5) Kod pocztowy: 77-300

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 934226,92 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2026-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane