„Eko park – nowe inicjatywy dla ochrony różnorodności biologicznej regionu lubuskiego w gminie Jasień - wykonanie nasadzeń oraz wyposażenie w elementy małej architektury”
GMINA JASIEŃ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00270397
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00270397/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-01 13:03
- Lokalizacja
- Jasień, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b986f2cb-3a81-48de-b328-cf846cd05797
- Identyfikator
- 9281963691
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00270397 z dnia 2026-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Eko park – nowe inicjatywy dla ochrony różnorodności biologicznej regionu lubuskiego w gminie Jasień - wykonanie nasadzeń oraz wyposażenie w elementy małej architektury”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JASIEŃ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000528712
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. XX-lecia 20
1.5.2.) Miejscowość: Jasień
1.5.3.) Kod pocztowy: 68-320
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@jasien.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jasien.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/jasien1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Eko park – nowe inicjatywy dla ochrony różnorodności biologicznej regionu lubuskiego w gminie Jasień - wykonanie nasadzeń oraz wyposażenie w elementy małej architektury”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b986f2cb-3a81-48de-b328-cf846cd05797
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270397
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00070090/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Eko park – nowe inicjatywy dla ochrony różnorodności biologicznej regionu lubuskiego w gminie Jasień -wykonanie nasadzeń oraz wyposażenie w elementy małej architektury
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie w ramach projektu pn. ”Eko parki - nowe inicjatywy dla ochrony różnorodności biologicznej regionu lubuskiego w gminie Jasień” realizowanego i współfinansowanego z Programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027, priorytet FELB.02 Fundusze Europejskie na zielony rozwój Lubuskiego, działanie FELB.02.10 Ochrona Przyrody.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00219478
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPiOŚ.2710.8.2026.MŁas
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie nasadzeń oraz wyposażenie w elementy małej architektury w Eko Parku w Jasieniu w ramach projektu pn. ”Eko parki - nowe inicjatywy dla ochrony różnorodności biologicznej regionu lubuskiego w gminie Jasień” realizowanego i współfinansowanego z Programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027, priorytet FELB.02 Fundusze Europejskie na zielony rozwój Lubuskiego, działanie FELB.02.10 Ochrona Przyrody. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w rozdziale 6 SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
03120000-8 - Produkty ogrodnicze i szkółkarskie
03121100-6 - Żywe rośliny, bulwy, korzenie, sadzonki i rozsady
77300000-3 - Usługi ogrodnicze
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
39113000-7 - Różne siedziska i krzesła
39142000-9 - Meble ogrodowe
34928470-3 - Elementy oznakowania
39111000-3 - Siedziska
34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 145900,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 268000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 145900,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Agnieszka Ryzza-Woźniak, TAJEMNICZY OGRÓD
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9281235052
7.3.4) Miejscowość: Olbrachtów
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 145900,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |