„Budowa drogi gminnej nr 110051L od km 0+004,50 do km 0+925,50.”

GMINA KRAŚNICZYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00270436
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00270436/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-01 13:08
Lokalizacja
Kraśniczyn, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-03053f1d-8dc9-4fc1-91de-9a2113dc73e7
Identyfikator
5641671469
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie regulacji ruchu

Wykonawcy

1 przyznane

PREF-BET WYTWÓRNIA MAS BITUMICZNYCH, BETONU I PREFABRYKATÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODOWIEDZIALNOŚCIĄPawłów, PL · lot 0
1 259 459,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00270436 z dnia 2026-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa drogi gminnej nr 110051L od km 0+004,50 do km 0+925,50.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRAŚNICZYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197954

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki, 21

1.5.2.) Miejscowość: Kraśniczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-310

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugkrasniczyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugkrasniczyn.bip.e-zeto.eu/index.php

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-03053f1d-8dc9-4fc1-91de-9a2113dc73e7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa drogi gminnej nr 110051L od km 0+004,50 do km 0+925,50.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03053f1d-8dc9-4fc1-91de-9a2113dc73e7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270436

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00065194/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 „Budowa drogi gminnej nr 110051L od km 0+004,50 do km 0+925,50.”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00217458

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

: „Budowa drogi gminnej nr 110051L od km 0+004,50 do km 0+925,50.”
w zakresie zgodnym z postanowieniami SWZ, projektem budowlanym, dokumentacją, pozwoleniem na budowę oraz ze złożoną ofertą.
Inwestycja obejmie budowę drogi gminnej nr 110051L w m. Brzeziny.
Opracowanie swym zakresem obejmuje:
- budowę nawierzchni drogi gminnej.
- wykonanie oznakowania pionowego.
Inwestycja ma na celu poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego, zapewnia spójność sieci dróg publicznych i poprzez podniesienie standardu technicznego wpływa na zachowanie spójności dróg gminnych i powiatowych.
Zestawienie powierzchni objętych opracowaniem:
powierzchnia jezdni: 3190,00 m2
powierzchnia poboczy: 1350,00m2.projekt branży drogowej obejmuje swym zakresem następujące
Materiały pochodzące z rozbiórek będą rozdysponowane zgodnie z zapisami Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1259459,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1876611,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1259459,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PREF-BET Wytwórnia mas bitumicznych, betonu i prefabrykantów Sp.zo.o, Pawłów, ul. Lubelska 80, 22-170 Rejowiec Fabryczny

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5632430186

7.3.3) Ulica: Pawłów, ul. Lubelska 80,

7.3.4) Miejscowość: Rejowiec Fabryczny

7.3.5) Kod pocztowy: 22-170

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1259459,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-28
2026-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane