Wykonanie dokumentacji projektowej rozbudowy i przebudowy drogi gminnej ul. Okólnik w Elblągu

GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00270442
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00270442/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-01 13:09
Lokalizacja
Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dc298ccb-f440-47fe-911c-63bf338b41ce
Identyfikator
5783051446
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

NEOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL · lot 0
206 025 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00270442 z dnia 2026-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej rozbudowy i przebudowy drogi gminnej
ul. Okólnik w Elblągu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747715

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Łączności 1

1.5.2.) Miejscowość: Elbląg

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@umelblag.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.elblag.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1253436

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Administracja samorządowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowej rozbudowy i przebudowy drogi gminnej
ul. Okólnik w Elblągu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dc298ccb-f440-47fe-911c-63bf338b41ce

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270442

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042245/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.24 Wykonanie dokumentacji projektowej rozbudowy ul. Okólnik w Elblągu.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00156890

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.5.2026.AD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 509146,31 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 252895,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia:

Wykonanie dokumentacji projektowej rozbudowy i przebudowy drogi gminnej
ul. Okólnik w Elblągu

Główne miejsce świadczenia usług: Elbląg

2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Opracowanie dokumentacji projektowej w formie projektu budowlanego i wykonawczego rozbudowy i przebudowy ul. Okólnik w Elblągu na odcinku od ul. Gen. J. Dąbrowskiego do zjazdu do nieruchomości położonej na dz. 209 przy ul. Grunwaldzkiej, w zakresie zawierającym w szczególności:
- budowę oraz przebudowę jezdni,
- budowę dróg dla pieszych,
- budowę i przebudowę zjazdów,
- elementy organizacji ruchu wraz z urządzeniami bezpieczeństwa ruchu drogowego,
- urządzenia odwodnienia drogi w celu zapewnienia prawidłowego odwodnienia nawierzchni drogowych oraz dla zabezpieczenia elementów drogi przed napływem wód gruntowych i zapewnienie ich odprowadzenia, w tym budowę kanalizacji deszczowej wraz z wpustami deszczowymi i przykanalikami oraz ze zbiornikami retencyjnymi, separatorami, urządzeniami podczyszczającymi i wylotem do odbiornika w niezbędnym zakresie i za zgodą oraz zgodnie z uzyskanymi warunkami technicznymi od gestora kanalizacji deszczowej oraz właściciela cieku stanowiącego odbiornik wód opadowych,
- budowę oświetlenia ulicznego w zakresie zgodnie z uzyskanymi warunkami technicznymi,
- budowę kanału technologicznego, w zakresie zgodnie z uzyskanymi warunkami technicznymi,
- zabezpieczenie, regulację i przebudowę sieci infrastruktury technicznej w zakresie niezbędnym do usunięcia kolizji z przebudowywanymi i rozbudowywanymi elementami drogi wraz z infrastrukturą drogową,
- zagospodarowanie zieleni w obrębie pasa drogowego.
2) Uzyskanie niezbędnych uzgodnień od firm branżowych, opinii i zatwierdzeń rozwiązań technicznych przedstawionych w dokumentacji projektowej oraz przygotowanie w imieniu Zamawiającego kompletnego wniosku o uzyskanie zgód realizacyjnych umożliwiających prowadzenie robót budowlanych, w tym przygotowanie oraz złożenie do organu administracji architektoniczno-budowlanej kompletnego wniosku o uzyskanie decyzji zezwalającej na realizację inwestycji drogowej wraz z projektami podziałów geodezyjnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym ustawy o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych, ustawy Prawo Budowlane oraz innymi przepisami powiązanymi wraz z uzyskaniem decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 206025,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 339000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 206025,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NEOX sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5833164202

7.3.3) Ulica: Wały Piastowskie 1/1508

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-855

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 206025,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

dot. 8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Terminy wykonania zamówienia:
1. Opracowanie i dostarczenie niezbędnych map do celów projektowych, o których mowa w pkt V. ppkt 3 poz. 1) SWZ: do 1 miesiąca od daty podpisania umowy.
2. Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej zgodnie z przedmiotem zamówienia, o którym mowa w pkt V. pkt 2 SWZ oraz przygotowanie wniosku wraz z projektami podziałów geodezyjnych umożliwiających złożenie wniosku o realizację inwestycji drogowej wraz z uzyskaniem zgody na realizację robót od organu administracji architektoniczno-budowlanej: do 8 miesięcy od daty podpisania umowy.
3. Pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie robót budowlanych i współpraca z inspektorami nadzoru inwestorskiego oraz Inżynierem Budowy, wykonawcą robót i Zamawiającym tj. realizacja przedmiotu zamówienia w zakresie określonym w pkt V. ppkt 3. poz. 10) SWZ - w trakcie realizacji robót budowlanych: do 36 miesięcy od daty uzyskania zgody realizacyjnej, o której mowa w pkt V. ppkt 3 poz. 9) SWZ.
2026-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi