Kompleksowe wykonanie remontu dachu pałacu w Ośrodku Szkolenia i Wychowania WWK OHP, w miejscowości Niechanowo

OCHOTNICZE HUFCE PRACY WIELKOPOLSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00270501
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00270501/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-01 13:19
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3f97b596-bb15-4628-853a-a8bdb1596e91
Identyfikator
7781172922
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Naprawa dachów

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ WITKOWSKIPoznań, PL · lot 0
830 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00270501 z dnia 2026-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowe wykonanie remontu dachu pałacu w Ośrodku Szkolenia i Wychowania WWK OHP, w miejscowości Niechanowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: OCHOTNICZE HUFCE PRACY WIELKOPOLSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001036945

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 28 Czerwca 1956 r. 211

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-485

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wielkopolska.ohp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wielkopolska.ohp.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wielkopolska_ohp/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowe wykonanie remontu dachu pałacu w Ośrodku Szkolenia i Wychowania WWK OHP, w miejscowości Niechanowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3f97b596-bb15-4628-853a-a8bdb1596e91

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270501

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00127119/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Kompleksowe wykonanie remontu dachu pałacu w Ośrodku Szkolenia i Wychowania WWK OHP, w miejscowości Niechanowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00183863

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WWK.ZP.2710.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca wykonanie kompleksowego remontu dachu pałacu wraz z wymianą uszkodzonych korozją biologiczną elementów konstrukcji więźby w Ośrodku Szkolenia i Wychowania WWK OHP, w miejscowości Niechanowo.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego realizacji, zawarty został w:
1) dokumentacji projektowej stanowiącej integralną część SWZ (załącznik nr 10 do SWZ) przy czym nadrzędne znaczenie wobec przedmiarów robót, które należy stosować pomocniczo dla realizacji całości robót objętych niniejszym zamówieniem ma dokumentacja projektowa i pozostała dokumentacja techniczna.
2) wzorze umowy - stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261910-6 - Naprawa dachów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 830000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1499700 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 830000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI DEKARSKIE I OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ WITKOWSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7822010436

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 830000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30
2026-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane