Opracowanie koncepcji, projektu budowlanego i projektów wykonawczych do realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Poprawa układu drogowego w Dzielnicy Rembertów”.
Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00270540
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00270540/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-01 13:28
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-113b5b82-5da2-4a51-9cea-f3212c7399e4
- Identyfikator
- 5260015797
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00270540 z dnia 2026-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie koncepcji, projektu budowlanego i projektów wykonawczych do realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Poprawa układu drogowego w Dzielnicy Rembertów”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000162665
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Senatorska, 29/31
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-099
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szrm@szrm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szrm.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szrm.ezamawiajacy.pl/pn/szrm/demand/272869/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie koncepcji, projektu budowlanego i projektów wykonawczych do realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Poprawa układu drogowego w Dzielnicy Rembertów”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-113b5b82-5da2-4a51-9cea-f3212c7399e4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270540
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00172804
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP/PW/6/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) wykonanie prac przygotowawczych,
b) wykonanie analizy ruchu dla obszaru centrum Rembertowa zgodnie z załącznikiem nr 1 do pisma Biura Zarządzania Ruchem Drogowym znak: ZR-OR.7211.241.2025.LGA z dnia 06.06.2025 r.,
c) wykonanie koncepcji dla ciągu al. Gen. A. Chruściela „Montera” od styku z projektem budowy tunelu do ronda Fieldorfa „Nila” (wraz z rondem),
d) uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (DŚU) wraz z wykonaniem wszystkich niezbędnych opracowań w celu jej uzyskania, w szczególności Karty Informacyjnej Przedsięwzięcia oraz raportu oddziaływania na środowisko – jeżeli będzie wymagane,
e) uzyskanie pozwolenia wodnoprawnego – jeżeli zajdzie taka konieczność,
f) uzyskanie decyzji administracyjnej niezbędnej do rozpoczęcia i prowadzenia budowy lub wykonywania robót budowlanych (decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej lub pozwolenia na budowę)/zgłoszenia budowy lub wykonania innych robót budowlanych – wraz z wykonaniem wszystkich niezbędnych opracowań
w celu uzyskania możliwości realizacji robót budowlanych,
g) przygotowania materiałów niezbędnych do zgłoszenia robót niewymagających pozwolenia na budowę,
h) opracowanie materiałów promocyjno - informacyjnych,
i) opracowanie projektu budowlanego wraz z dokumentacją geotechniczną,
j) opracowanie projektu technicznego,
k) opracowanie projektów wykonawczych,
l) opracowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych,
m) opracowanie map z projektowanym podziałem nieruchomości,
n) opracowanie przedmiarów robót,
o) wykonanie kosztorysu inwestorskiego i formularza kosztorysu do oferty,
p) opracowanie odpowiedzi na pytania oferentów oraz dokonywanie ewentualnych modyfikacji opracowanych dokumentów w okresie trwania postępowania przetargowego,
q) pełnienie nadzoru autorskiego w czasie realizacji robót budowlanych.
Uwaga:
W związku z podziałem zakresu inwestycji na 2 zadania, przewiduje się opracowanie dokumentacji projektowej oraz uzyskanie decyzji umożliwiającej realizację robót budowlanych, w zakresie lit. a), d) – f), h) – o) odrębnie dla zadania I i zadania II.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71322500-6 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie sygnalizacji ruchu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1092240,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1447710,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1092240,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Azet Sp. zo.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132070400
7.3.3) Ulica: ul. Błękitna 42A
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 04-649
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1092240,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 miesiące
| 2026-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |