Zakup sprzętu elektronicznego oraz systemu do zarządzania danymi w ramach programu Cyberbezpieczna Gmina Tczew
Gmina Tczew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00270604
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00270604/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-01 13:39
- Lokalizacja
- Tczew, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-07fcdaa1-a9c0-429d-81a9-2a40501f1c0b
- Identyfikator
- 5931004764
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Serwery komputeroweSystemy operacyjneUsługi wdrażania oprogramowaniaUsługi instalowania urządzeń komputerowychUsługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparciaPakiety oprogramowania i systemy informatyczneUsługi konfiguracji oprogramowania
Wykonawcy
2 przyznane
"PRODATA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
269 985 PLNLYNX360 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdynia, PL · lot 1
39 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00270604 z dnia 2026-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup sprzętu elektronicznego oraz systemu do zarządzania danymi w ramach programu Cyberbezpieczna Gmina Tczew
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tczew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675379
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lecha 12
1.5.2.) Miejscowość: Tczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-110
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.7.) Numer telefonu: 585005643
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gmina-tczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gmina-tczew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-07fcdaa1-a9c0-429d-81a9-2a40501f1c0b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup sprzętu elektronicznego oraz systemu do zarządzania danymi w ramach programu Cyberbezpieczna Gmina Tczew2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07fcdaa1-a9c0-429d-81a9-2a40501f1c0b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270604
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041495/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup sprzętu elektronicznego oraz systemu do zarządzania danymi w ramach programu Cyberbezpieczna Gmina Tczew
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest realizowane w ramach projektu „Cyberbezpieczna Gmina Tczew” współfinansowanego z Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy (FERC) II Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, Fundusz Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR), Numer naboru FERC.02.02-CS.01-001/23.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00214435
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WKI.271.1.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 242616,54 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: Zakup, instalacja i konfiguracja serwera jako klastra HA wraz z macierząSpecyfikacja sprzętu wchodzącego w skład klastra HA:
1) 1 szt. serwera z licencją Windows Server Standard 2025 + 100 licencji dostępowych na użytkownika,
2) 1 szt. serwera z licencją Windows Server Standard 2025 bez licencji dostępowych,
3) 1 szt. macierzy dyskowej,
4) usługi związane z instalacją i konfiguracją serwera.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 1, stanowi rozdział V SWZ oraz Załącznik nr 1A do SWZ - Minimalne wymagania techniczne oraz przedmiotowy środek dowodowy na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania - Parametry techniczne dostarczanego sprzętu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48822000-6 - Serwery komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48620000-0 - Systemy operacyjne
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
51611100-9 - Usługi instalowania urządzeń komputerowych
4.5.5.) Wartość części: 205218,16 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: Zakup systemu do zarządzania zapisami i dokumentacją oraz zarządzania incydentami bezpieczeństwaObejmuje zakup zintegrowanego systemu klasy GRC (Governance, Risk & Compliance), zwanego dalej „Systemem”, przeznaczonego do kompleksowego zarządzania bezpieczeństwem informacji, ryzykiem, zgodnością regulacyjną i ciągłością działania w jednostkach samorządu terytorialnego oraz Zarządzania Incydentami Bezpieczeństwa.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 2 zawiera rozdział V SWZ oraz Załącznik nr 1B do SWZ - Minimalne wymagania techniczne oraz przedmiotowy środek dowodowy na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania – Parametry techniczne dostarczanego sprzętu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania
4.5.5.) Wartość części: 37398,38 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 269985,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 298398,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 269985,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRODATA Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630348942
7.3.3) Ulica: Dąbrowskiego 233
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 60-406
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 269985,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 39000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 39000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 39000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LYNX360 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 543985969
7.3.3) Ulica: Podolska 21
7.3.4) Miejscowość: Gdynia
7.3.5) Kod pocztowy: 81-321
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 39000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
cz.1: Umowa WKI.272.48.2026 z dnia 25.05.2026 r.cz.2: Umowa WKI.272.47.2026 z dnia 21.05.2026 r.
| 2026-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |