Organizacja i przeprowadzenie usług wyjazdowych w ramach projektu: „Rodzina daje siłę” realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tomaszowie Lubelskim
POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W TOMASZOWIE LUBELSKIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00270727
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00270727/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-01 14:05
- Lokalizacja
- Tomaszów Lubelski, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-687885fb-1849-424a-92fd-a381151b6040
- Identyfikator
- 9211668627
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00270727 z dnia 2026-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja i przeprowadzenie usług wyjazdowych w ramach projektu: „Rodzina daje siłę” realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tomaszowie Lubelskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W TOMASZOWIE LUBELSKIM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950371790
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lwowska 68
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Lubelski
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-600
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 846643590
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pcpr-tomaszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://pcpr-tomaszow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiattomaszowski.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
pomoc społeczna, wspieranie rodziny i system pieczy zastępczej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Organizacja i przeprowadzenie usług wyjazdowych w ramach projektu: „Rodzina daje siłę” realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tomaszowie Lubelskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-687885fb-1849-424a-92fd-a381151b6040
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270727
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00008874/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Organizacja i przeprowadzenie usług wyjazdowych w ramach projektu "Rodzina daje siłę" realiozwanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tomaszowie Lubelskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie realizowane w ramach projektu „RODZINA DAJE SIŁĘ”, którego Beneficjentem jest Powiat Tomaszowski/Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tomaszowie Lubelskim, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Działania 8.8 Wsparcie rodziny i pieczy zastępczej Priorytetu VIII Zwiększenie spójności społecznej Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00211471
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PCPR.I.6030.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 122000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Organizacja 3 dniowego wyjazdu szkoleniowo-integracyjnego” dla 55 osób do Krakowa.Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) przygotowanie szczegółowego programu wyjazdu zgodnego z opisem przedmiotu zamówienia w uzgodnieniu z Zamawiającym, obejmującego 3 kolejne dni: piątek, sobota, niedziela lub sobota, niedziela, poniedziałek),
2) realizację programu wyjazdu,
3) zapewnienie zakwaterowania uczestnikom wyjazdu (2 noclegi) w hotelu/ ośrodku o standardzie min. trzygwiazdkowym z dwoma salami szkoleniowymi,
4) pokrycie wszystkich wymaganych opłat związanych z zakwaterowaniem uczestników i transportem (m.in. opłaty klimatycznej, parkingowej itd.),
5) zapewnienie pełnego wyżywienia uczestnikom wyjazdu (2 śniadania, 3 obiady, 2 kolacje, suchy prowiant na drogę powrotną),
6) zorganizowanie podczas pobytu warsztatów szkoleniowych w łącznym wymiarze 11 h dydaktycznych (45 min) dla dwóch grup tj.
- dla 20-22 opiekunów: „Jak rozmawiać z nastolatkiem?” - 3h, „Jak radzić sobie z dziećmi po traumie i z zaburzeniami więzi” - 5h
- dla 14-16 dzieci powyżej 9 roku życia „Trudności w nawiązywaniu kontaktów z rówieśnikami” - 3h,
- w czasie trwania treningu dla powyższych grup, grupa dzieci poniżej 9 roku życia ma mieć zapewnione i zorganizowane zajęcia z animatorami (minimum 2 osoby),
7) zapewnienie biletów wstępu do atrakcji/miejsc objętych programem wyjazdu (m.in. Wzgórza Wawelskiego, Zoo),
8) zapewnienie osób do realizacji :
- opiekun merytoryczny/pilot - co najmniej jedna osoba posiadająca wykształcenie wyższe i minimum dwuletnie doświadczenie w organizacji
i realizacji grupowych usług wyjazdowych, które nabył w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert,
- trenerzy - dwóch trenerów posiadających kwalifikacje niezbędne
do przeprowadzenia zajęć, wykształcenie wyższe na kierunku: psychologia
lub pedagogika lub pedagogika specjalna lub socjologia lub nauki o rodzinie
z minimum 2-letnim doświadczeniem zawodowym w wykonywaniu zawodu psycholog lub pedagog,
- animatorzy - co najmniej dwie osoby zapewniające organizację czasu wolnego podczas zajęć. Osoba z co najmniej dwuletnim doświadczeniem
w pracy z dziećmi.
9) zapewnienie środka transportu uczestnikom wyjazdu (autokar),
10) zapewnienie dojazdu do miejscowości Kraków oraz miejsc zwiedzania i powrót do m. Tomaszów Lubelski,
11) ubezpieczenie NNW dla wszystkich uczestników wyjazdu,
12) zgodnie z wymogami art. 433 pkt 4 ustawy Pzp Zamawiający wskazuje, że minimalna /gwarantowana/ ilość uczestników wyjazdu wynosi: 50 osób.
13) Wszystkie obowiązki i czynności wynikające z zakresu zamówienia Wykonawca zapewni na swój koszt i w swoim zakresie.
14) Przewóz uczestników musi odbywać się pojazdami wyposażonymi standardowo, sprawnymi technicznie i dopuszczonymi do ruchu wg obowiązujących przepisów o przewozach pasażerskich oraz prawidłowo oznakowanymi.
15) Wykonawca zobowiązany jest w przypadku awarii pojazdu w trakcie świadczenia usługi do podstawienia zastępczego środka transportu - spełniającego wymogi, o których mowa w SWZ w czasie maksymalnie dwóch godzin od momentu zgłoszenia awarii.
16) Wykonawca zobowiązany jest w koniecznych przypadkach do zapewnienia dostępu do opieki lekarskiej polegającej na
wezwaniu lekarza lub niezwłocznym dowiezieniu uczestnika do punktu opieki zdrowotnej.
17) Przewozy uczestników projektu mogą odbywać się wyłącznie środkami transportu spełniającymi wymaganiami techniczne określone w przepisach ustawy – Prawo o ruchu drogowym (Dz.U. 2024 poz. 1251) i innych przepisach związanych z przewozem osób, w tym ustawą o transporcie drogowym (Dz.U. 2025 poz. 1490).
18) Wykonawca zobowiązany jest posiadać licencję na wykonywanie transportu drogowego w zakresie przewozu osób wydaną na podstawie ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz.U. 2025 poz. 1490).
19) Wykonawca zobowiązany jest posiadać wpis do rejestru organizatorów turystyki zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych (Dz.U. 2023 poz. 2211).
2.11 Wykonawca zobowiązany jest w czasie wyznaczaniu osób do realizacji zamówienia przestrzegania Ustawy z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich (Dz.U. 2026 poz. 110).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
63511000-4 - Organizacja wycieczek
60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe
4.5.5.) Wartość części: 98300,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Organizacja 3 dniowej wizyty studyjnej” dla 10 osób.Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) realizację programu wizyty studyjnej,
2) wizytę w min. 4 różnych podmiotach działających w obszarze pomocy społecznej i pieczy zastępczej, w których będą realizowane działania merytoryczne.
3) zapewnienie ekspertów merytorycznych,
4) transport z Tomaszowa Lubelskiego do miejsca odbywania się wizyty studyjnej i z powrotem do Tomaszowa Lubelskiego,
5) zapewnienie pełnego wyżywienia uczestnikom wyjazdu (2 śniadania, 3 obiady, 2 kolacje, suchy prowiant na drogę powrotną),
6) zapewnienie zakwaterowania uczestnikom wyjazdu (2 noclegi)
w hotelu/ośrodku o standardzie min. trzygwiazdkowym,
7) ubezpieczenie NNW dla wszystkich uczestników wizyty studyjnej,
8) zapewnienie koordynatora merytorycznego wizyty studyjnej/pilota,
9) zgodnie z wymogami art. 433 pkt 4 ustawy Pzp Zamawiający wskazuje, że minimalna /gwarantowana/ ilość uczestników wycieczki wynosi: 9 osób
10) zapewnienie transportu uczestnikom bezpiecznym i odpowiednio do tego celu przygotowanym środkiem transportu, zgodnie z wymogami ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym (Dz.U. 2024 poz. 1251), oraz innymi przepisami związanymi z przewozem osób, w tym ustawą o transporcie drogowym (Dz.U. 2025 poz. 1490).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 63511000-4 - Organizacja wycieczek
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe
80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
79951000-5 - Usługi w zakresie organizowania seminariów
4.5.5.) Wartość części: 23700,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 2 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
Uzasadnienie faktyczne:
W przedmiotowym postępowaniu wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu z przyczyn określonych w ustawie Pzp, wobec czego zaistniała przesłanka obligująca Zamawiającego do unieważnienia postępowania.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22050,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 31600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22050,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAGDALENA SIŚKIEWICZ NEW CHALLENGE
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6562246838
7.3.3) Ulica: ul. Bonarka, nr 19, lok. 6
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-415
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22050,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
| 2026-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |