14/PM/2026 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej termomodernizacji budynków mieszkalnych zarządzanych przez "ADM” Sp. z o.o. - Pakiet I

Miasto Bydgoszcz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00270805
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00270805/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-01 14:17
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6813f398-0824-41bb-9721-8bc5343200a7
Identyfikator
9531011863
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweUsługi inżynieryjneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00270805 z dnia 2026-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
14/PM/2026 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej termomodernizacji budynków mieszkalnych zarządzanych przez "ADM” Sp. z o.o. - Pakiet I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bydgoszcz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351297

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jezuicka 1

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-102

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@adm.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bydgoszcz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1288396

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

14/PM/2026 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej termomodernizacji budynków mieszkalnych zarządzanych przez "ADM” Sp. z o.o. - Pakiet I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6813f398-0824-41bb-9721-8bc5343200a7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270805

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041640/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.16 Dokumentacja projektowa dotycząca termomodernizacji budynków mieszkalnych zarządzanych przez ADM Sp. z o.o.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00182588

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 14/PM/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 160000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej na podłączenie wielorodzinnego budynku mieszkalnego przy ul. Ks. Augustyna Kordeckiego 28 (działka 109/3, 109/4 w obrębie 83) w Bydgoszczy do miejskiej sieci ciepłowniczej wraz z wykonaniem węzła cieplnego z adaptacją pomieszczenia gospodarczego i zmianą sposobu użytkowania tego pomieszczenia na pomieszczenie węzła cieplnego z wyposażeniem budynku i lkoali w instalacje co i cwu, remontem części wspólnych budynku z uwzględnieniem docieplenia przegród budowlanych i wymianą stolarki otworowej oraz uzyskaniem stosownego pozwolenia na wykonanie robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 40000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej na podłączenie budynku mieszkalnego frontowego i oficyny przy ul. Mazowieckiej 20 (działka nr 153 w obrębie 112) w Bydgoszczy do miejskiej sieci ciepłowniczej wraz z wykonaniem węzła cieplnego, z adaptacją pomieszczenia i zmianą sposobu użytkowania tego pomieszczenia na pomieszczenie węzła cieplnego, z wyposażeniem budynku i lokali w instalacje co i cwu, remontem części wspólnych budynku z uwzględnieniem docieplenia przegród budowlanych i wymianą stolarki otworowej oraz uzyskaniem stosownego pozwolenia na wykonanie robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 40000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej na podłączenie budynku mieszkalnego frontowego i oficyny przy ul. Nakielskiej 25 (działka nr 94 w obrębie 76) w Bydgoszczy do miejskiej sieci ciepłowniczej wraz z wykonaniem węzła cieplnego, z adaptacją pomieszczenia i zmianą sposobu użytkowania tego pomieszczenia na pomieszczenie węzła cieplnego, z wyposażeniem budynku i lokali w instalacje co i cwu, remontem części wspólnych budynku z uwzględnieniem docieplenia przegród budowlanych i wymianą stolarki otworowej oraz uzyskaniem stosownego pozwolenia na wykonanie robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 40000,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej na podłączenie budynków oficyn mieszkalnych przy ul. Nakielskiej 51 (działka nr 19/6, 19/7 w obrębie 66) w Bydgoszczy do miejskiej sieci ciepłowniczej wraz z wykonaniem węzła cieplnego, z adaptacją pomieszczenia i zmianą sposobu użytkowania tego pomieszczenia na pomieszczenie węzła cieplnego, z wyposażeniem budynku i lokali w instalacje co i cwu, remontem części wspólnych budynku z uwzględnieniem docieplenia przegród budowlanych i wymianą stolarki otworowej oraz uzyskaniem stosownego pozwolenia na wykonanie robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 40000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający w dniu 15.05.2026r. dokonał wyboru oferty najkorzystniejszej w części dotyczącej zadania nr 1 złożonej przez wykonawcę: TERMEA Sp. z o.o. z siedzibą 30-693 Kraków ul. Bochenka 16A (NIP 6793358796). Wykonawca w dniu 21.05.2026r. złożył oświadczenie o rezygnacji z realizacji zamówienia i odstąpieniu od zawarcia umowy. Postępowanie w tej części zostało unieważnione ponieważ wykonawca uchylił się od zawarcia umowy.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający w dniu 15.05.2026r. dokonał wyboru oferty najkorzystniejszej w części dotyczącej zadania nr 2 złożonej przez wykonawcę: TERMEA Sp. z o.o. z siedzibą 30-693 Kraków ul. Bochenka 16A (NIP 6793358796). Wykonawca w dniu 21.05.2026r. złożył oświadczenie o rezygnacji z realizacji zamówienia i odstąpieniu od zawarcia umowy. Postępowanie w tej części zostało unieważnione ponieważ wykonawca uchylił się od zawarcia umowy.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający w dniu 15.05.2026r. dokonał wyboru oferty najkorzystniejszej w części dotyczącej zadania nr 3 złożonej przez wykonawcę: TERMEA Sp. z o.o. z siedzibą 30-693 Kraków ul. Bochenka 16A (NIP 6793358796). Wykonawca w dniu 21.05.2026r. złożył oświadczenie o rezygnacji z realizacji zamówienia i odstąpieniu od zawarcia umowy. Postępowanie w tej części zostało unieważnione ponieważ wykonawca uchylił się od zawarcia umowy.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający w dniu 15.05.2026r. dokonał wyboru oferty najkorzystniejszej w części dotyczącej zadania nr 4 złożonej przez wykonawcę: TERMEA Sp. z o.o. z siedzibą 30-693 Kraków ul. Bochenka 16A (NIP 6793358796). Wykonawca w dniu 21.05.2026r. złożył oświadczenie o rezygnacji z realizacji zamówienia i odstąpieniu od zawarcia umowy. Postępowanie w tej części zostało unieważnione ponieważ wykonawca uchylił się od zawarcia umowy.

2026-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi