Kompleksowa organizacja przeglądu podmiotów ekonomii społecznej (PES) województwa lubuskiego
Województwo Lubuskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00514327
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00514327/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-24 14:59
- Lokalizacja
- Zielona Góra, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-be7bb7e9-5c74-4736-8e0c-61eb4d36a96f
- Identyfikator
- 9731009210
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00514327 z dnia 2024-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowa organizacja przeglądu podmiotów ekonomii społecznej (PES) województwa lubuskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Lubuskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze
1.3.) Oddział zamawiającego: Województwo Lubuskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 081048430
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Niepodległości 36
1.5.2.) Miejscowość: Zielona Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 65-042
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: (68) 323 18 80
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rops.lubuskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://polityka-spoleczna.lubuskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/rops_lubuskie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
polityka społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa organizacja przeglądu podmiotów ekonomii społecznej (PES) województwa lubuskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be7bb7e9-5c74-4736-8e0c-61eb4d36a96f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00514327
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00073595/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.13 Kompleksowa organizacja przeglądu podmiotów ekonomii społecznej (PES) województwa lubuskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Efekt synergii - koordynacja lubuskiego włączenia społecznego” z Działania 04.13 Wysokiej jakości system włączenia społecznego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków EFS Plus2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00415695
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ROPS.V.5.40.1.2024.LR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja przeglądu podmiotów ekonomii społecznej (PES) województwa lubuskiego.
2. Przegląd PES odbędzie się na terenie Targów Rolniczych w Gliśnie w dniu 15 września 2024 r, w godz. 09:00-16:00. Targi rolnicze są ogólnodostępne i bezpłatne dla zwiedzających, a udział w targach dla PES jest bezpłatny.
3. W ramach przygotowania ekspozycji podmiotów ekonomii społecznej wykonawca zapewni:
• powierzchnię wystawienniczą wraz z namiotem i dostępem do prądu dla około 30 pomiotów ekonomii społecznej. PES może dysponować własnym namiotem, a w sytuacji braku namiotu wykonawca zapewnia namiot z zasobów LODR lub własnych. Minimalne wymiary namiotu to 3x4 m kw. Wielkość powierzchni wystawienniczej zapewni możliwość komfortowej organizacji warsztatu i prezentacji PES. Koszt 1 m2 powierzchni wystawienniczej na rzecz LODR to 30 zł.
• oznakowanie graficzne każdego stoiska. Oznakowanie powinno być estetyczne, zawierać nazwę podmiotu ekonomii społecznej, niezbędne logotypy oraz być widoczne dla uczestników przez cały czas trwania przeglądu
• pakiet materiałów promocyjno-informacyjnych:
- 1000 szt toreb papierowych z papieru z recyklingu o wymiarach ok. 240x320x100 mm gładkich wraz z nadrukiem ustalonym ze Zleceniodawcą
- 100 szt gadżetów zamówionych w podmiotach ekonomii społecznej, np. pojedyncze ciasteczko, brelok, mydełko wraz z informacją jaki PES wykonał produkt
- 10 kg cukierków krówek w opakowaniach z logo
Projekty tablic, toreb i opakowań cukierków wymagają akceptacji przez Zamawiającego.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia.
5. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, stanowiących: Załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39154000-6 - Sprzęt wystawowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy Pzp. Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia chyba, że Zamawiający może zwiększyć tą kwotę do ceny kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ oferta z najniższą ceną ( spośród ofert niepodlagających odrzuceniu ) przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Cena najkorzystniejszej oferty, spośród ofert niepodlegających odrzuceniu, złożonej przez Premium Outdoor sp. z o.o., ul. Stanisława Lema 24 lok. 4, 20-446 Lublin wynosi 92.197,11 zł. Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę 89.500,00 zł brutto i nie może jej zwiększyć do ceny najkorzystniejszej oferty. W związku z powyższym, Zamawiający zobligowany jest unieważnić postępowanie zgodnie z podstawą prawną wskazaną w uzasadnieniu prawnym.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |