„Remont sanitariatów na wszystkich kondygnacjach w budynku Szkoły Podstawowej w Słomnikach”

GMINA SŁOMNIKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00270830
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00270830/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-01 14:22
Lokalizacja
Słomniki, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6aa764b7-2ef1-4730-a03b-6a6cfaaf1e8f
Identyfikator
6821604831
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00270830 z dnia 2026-06-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont sanitariatów na wszystkich kondygnacjach w budynku Szkoły Podstawowej w Słomnikach”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁOMNIKI

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Słomniki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555565

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 64

1.5.2.) Miejscowość: Słomniki

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-090

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@slomniki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slomniki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamowienia/cbd067bb-c9a5-440d-ad5f-119a534df951

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont sanitariatów na wszystkich kondygnacjach w budynku Szkoły Podstawowej w Słomnikach”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6aa764b7-2ef1-4730-a03b-6a6cfaaf1e8f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270830

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041982/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Remont łazienek w Szkole w Słomnikach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00203520

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIiR.271.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont sanitariatów na wszystkich kondygnacjach w budynku Szkoły Podstawowej w Słomnikach.
Zakres zamówienia obejmuje:
1) roboty przygotowawcze (zabezpieczenie ścian, drzwi, okien itp.);
2) roboty rozbiórkowe i demontażowe wraz z utylizacją;
3) roboty remontowo budowlane – demontaż ścianek działowych, demontaż istniejących drzwi, likwidacja płytek na ścianach i posadzce, demontaż urządzeń w sanitariatach, wykonanie nowych ścianek działowych, montaż ścianek działowych z HPL, montaż płytek gresowych, montaż nowych drzwi;
4) remont instalacji wod-kan i instalacji CO - demontaż istniejących instalacji i montaż nowych instalacji wewnętrznych, montaż urządzeń sanitarnych;
5) remont instalacji elektrycznych – demontaż istniejących instalacji elektrycznych i montaż nowych instalacji wewnętrznych wraz z osprzętem i nowym oświetleniem,
6) powiększenie otworów i wykonanie nowych nadproży nad drzwiami wewnętrznymi do pomieszczeń sanitariatów na wszystkich kondygnacjach zgodnie z decyzją nr AB.V.1.172.2026 z dnia 23.02.2026r.;
7) uporządkowanie miejsca prowadzenia prac;
8) pokrycie kosztów związanych z wykonaniem protokołów badań i pomiarów instalacji oraz dokumentacji powykonawczej;
9) Uzyskanie decyzji pozwolenia na użytkowanie inwestycji w oparciu o udzielone przez Zamawiającego pełnomocnictwo – dotyczy zakresu objętego decyzją nr AB.V.1.172.2026 z dnia 23.02.2026 r.
2. Szczegółowy zakres zadania określa dokumentacja techniczna stanowiąca - Załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia, gdyż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Oferta z najniższą ceną wynosiła 1.230.934,80 zł brutto, a Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę 650.000,00 zł brutto i nie posiada możliwości jej zwiększenia.
2026-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane