Zakup i dostawa komputerów stacjonarnych typu all -in -one ( zestaw) i monitorów interaktywnych .
Powiat Aleksandrowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00271167
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00271167/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-01 16:11
- Lokalizacja
- Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2aa0b788-e12d-4227-a14e-318639c3cdbf
- Identyfikator
- 8911623744
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00271167 z dnia 2026-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa komputerów stacjonarnych typu all -in -one ( zestaw) i monitorów interaktywnych .
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Aleksandrowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866471
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słowackiego 8
1.5.2.) Miejscowość: Aleksandrów Kujawski
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-700
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: (54)282 79 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@aleksandrow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pow-aleksandrowski.rbip.mojregion.info
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2aa0b788-e12d-4227-a14e-318639c3cdbf1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa komputerów stacjonarnych typu all -in -one ( zestaw) i monitorów interaktywnych .2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2aa0b788-e12d-4227-a14e-318639c3cdbf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00271167
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00018264/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup i dostawa komputerów stacjonarnych typu all -in -one ( zestaw) i monitorów interaktywnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności Komponent C: Transformacja cyfrowa Reforma: C2.1:Zwiększenie skali zastosowań rozwiązań cyfrowych w sferze publicznej, gospodarce i społeczeństwie Inwestycja C2.1.3: E-kompetencje. Przedsięwzięcie pn. „Szkoła jutra II ”. Cel projektu: zakup cyfrowych materiałów dydaktycznych.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00226922
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.Rz.2720.1.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 85665,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia publicznego jest Zakup i dostawa komputerów stacjonarnych typu all -in -one ( zestaw) i monitorów interaktywnych w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności Komponent C: Transformacja cyfrowa Reforma: C2.1:Zwiększenie skali zastosowań rozwiązań cyfrowych w sferze publicznej, gospodarce i społeczeństwie Inwestycja C2.1.3: E-kompetencje. Przedsięwzięcie pn. „Szkoła jutra II ”. Cel projektu: zakup cyfrowych materiałów dydaktycznych.
2.Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę 14 zestawów komputerów stacjonarnych typu all -in -one dla Zespołu Szkół Nr 2 im. H. Dobrzańskiego „Hubala” przy ul. Sikorskiego 2 w Aleksandrowie Kujawskim oraz 8 monitorów interaktywnych 65” dla Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 4 im. Jana Pawła II przy ul. Strażackiej 22 w Aleksandrowie Kujawskim.
3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia -parametry techniczne oferowanego sprzętu”.
4.Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, nieużywany, nieregenerowany, kompletny, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025r. oraz musi spełniać wymogi określone obowiązującym prawem polskim, jak i prawem Unii Europejskiej, być dopuszczony do obrotu handlowego i posiadać wymagane prawem ważne dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie polski, a także spełniać inne wymagania ( normy, parametry), określone przez Zamawiającego w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz załączniku nr 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia - Parametry techniczne oferowanego sprzętu”.
5.Sprzęt musi być wolny od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych, sprawny technicznie .
4.5.3.) Główny kod CPV: 30213000-5 - Komputery osobiste
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30231320-6 - Monitory dotykowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 74232,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 117447,78 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 74232,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NTT Technology Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132579351
7.3.3) Ulica: Trakt Brzeski 89
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 05-077
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 74232,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |