” Usługi cateringowe na rzecz Instytutu Solidarności i Męstwa im. Witolda Pileckiego w Warszawie – zamówienie uzupełniające”

INSTYTUT SOLIDARNOŚCI I MĘSTWA IMIENIA WITOLDA PILECKIEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00514352
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00514352/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-24 15:06
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bf31094b-432c-4eaa-b4f8-f9e8f8a52aac
Identyfikator
5252735962
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

WIESŁAW CZŁOWIŃSKIWarszawa, PL · lot 0
7950 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00514352 z dnia 2024-09-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
” Usługi cateringowe na rzecz Instytutu Solidarności i Męstwa im. Witolda Pileckiego w Warszawie – zamówienie uzupełniające”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT SOLIDARNOŚCI I MĘSTWA IMIENIA WITOLDA PILECKIEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369236544

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Foksal 17

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-372

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@instytutpileckiego.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.instytutpileckiego.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Badawcza

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

” Usługi cateringowe na rzecz Instytutu Solidarności i Męstwa im. Witolda Pileckiego w Warszawie – zamówienie uzupełniające”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bf31094b-432c-4eaa-b4f8-f9e8f8a52aac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00514352

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Negocjacje z jednym wykonawcą na podstawie treści art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy z dnia 11 września 2019r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2023r., poz. 1605, 1720), dalej Pzp w zw. z art. 305 pkt 1 Pzp.
Zgodnie z treścią przepisu art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp, w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług lub robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
W zamówieniu udzielonym na postawie ustawy w trybie podstawowym bez negocjacji znak sprawy: ZP.26.17.20231.1 przewidziano w Ogłoszeniu o zamówieniu nr 2023/BZP 00223201, opisie przedmiotu zamówienia oraz dokumencie ustalającym szacunkową wartość zamówienia - (wartość zamówienia -20%.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.26.37.2024.1

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa cateringowa Usługa cateringowa w ramach koncertu z okazji 85. rocznicy wybuchu II wojny światowej, organizowanego przez Zamawiającego w dniu 21.09.2024 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Załączniku nr 1 do Zaproszenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pan Wiesław Człowiński prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Wiesław Człowiński „SŁODYCZ” w Warszawie

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5212765313

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7950 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-09-21 do 2024-09-21
2024-09-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi