Dostawa używanej koparki kołowej
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W ŁĘCZYCY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00271256
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00271256/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-01 20:25
- Lokalizacja
- Łęczyca, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-90d1b86b-114e-486c-a667-43fa43a73d5b
- Identyfikator
- 7752062349
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00271256 z dnia 2026-06-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa używanej koparki kołowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W ŁĘCZYCY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 610946280
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 12
1.5.2.) Miejscowość: Łęczyca
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zdpleczyca.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://leczyca.biuletyn.net/?bip=1&cid=105&bsc=N
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-90d1b86b-114e-486c-a667-43fa43a73d5b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa używanej koparki kołowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-90d1b86b-114e-486c-a667-43fa43a73d5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00271256
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00231971
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup koparki kołowej z krótkim tyłem wyposażonej w 4 cylindrowy silnik o mocy 110 KW – 120 KW z centralnym smarowaniem.
Rok produkcji nie starszy niż 2010 rok. Zakładana masa koparki max 18 ton. Koparka powinna być wyposażona w szereg dodatkowych linii hydraulicznych z wolnym spływem, szybkozłączem SW48, wypinanym z kabiny operatora bez konieczności wychodzenia z kabiny aby podpiąć węże hydrauliczne. Koparka musi posiadać na wyposażeniu łyżkę skarpową oraz łyżkę kopiącą. Maksymalny, udokumentowany przebieg maszyny nie może przekraczać 13 000 mth (motogodzin). Koparka powinna pochodzić od pierwszego właściciela i być serwisowana w serwisie fabrycznym. Ramię koparki 3 razy łamane. Pełny opis w SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 43261000-0 - Koparki mechaniczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 299997 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 615000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 299997 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CEGMASZ S.C.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 388644165
7.3.4) Miejscowość: Łowicz
7.3.5) Kod pocztowy: 99-400
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 299997 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2026-06-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |