Poprawa warunków kształcenia w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy.

GMINA BRZOZÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00271346
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00271346/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-02 07:47
Lokalizacja
Brzozów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-76d925b1-bb42-419a-b8c0-4a5c766c01d3
Identyfikator
6861556400
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniamiRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneKładzenie płytekRoboty szklarskieMeble szkolneTrwałe znaki informacyjne

Wykonawcy

2 przyznane

KAN SYSTEM - Łukasz ZającKrosno, PL · lot 0
991 398,39 PLN
ŁUKASZ ZAJĄCKrosno, PL · lot 1
111 007,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00271346 z dnia 2026-06-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa warunków kształcenia w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZOZÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440235

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Armii Krajowej 1

1.5.2.) Miejscowość: Brzozów

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 134341038

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@brzozow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://brzozow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-76d925b1-bb42-419a-b8c0-4a5c766c01d3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa warunków kształcenia w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-76d925b1-bb42-419a-b8c0-4a5c766c01d3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00271346

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00010441/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Remont i przebudowa części budynku Zespołu Szkół nr 1 w Przysietnicy wraz ze zmianą sposobu użytkowania części strychu na klasopracownię

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie w ramach projektu „Poprawa warunków kształcenia w Zespole Szkół Nr 1 w Przysietnicy” dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego priorytet nr FEPK.05 „Przyjazna Przestrzeń Społeczna” programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00211753

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IF.271.30.2026.ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w zakresie części 1 są roboty budowlane polegające na wykonaniu remontu i przebudowy części budynku Zespołu Szkół nr 1 w Przysietnicy wraz ze zmianą sposobu użytkowania części strychu na klasopracownie obejmujące wykonanie następujących robót budowlanych:
• wydzieleniu pomieszczenia dydaktycznego na antresoli przy atrium,
• wymianie przeszklenia dachowego na przeszklenie dachowe oraz płyty warstwowe dachowe
i wykonaniu okien dachowych w nowoprojektowanym pomieszczeniu na antresoli,
• wykonaniu otworu drzwiowego z klatki schodowej w części północnej budynku do nowoprojektowanych klasopracowni,
• wydzieleniu nowych klasopracowni na strychu w części budynku od strony północnej,
• wykonaniu okien dachowych połaciowych w klasopracowniach na strychu,
• wykonaniu izolacji termicznej istniejącego dachu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części 1 przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 5 do specyfikacji warunków zamówienia w postaci dokumentacji projektowej z przedmiarem robót oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót. UWAGA! W zakres przedmiotu zamówienia NIE WCHODZI dostawa elementów wyposażenia wnętrza budynku – punkt 4 przedmiaru robót w pliku „5. PRZEDMIAR Szkoła Przysietnica BUDOWLANY.pdf”.
CPV: 45000000-7, 45300000-0, 4520000-9, 45400000-1, 45210000-2, 45310000-3, 45330000-9, 45410000-4, 45430000-0, 45440000-3, 45214000-0, 45311000-0, 45331000-6, 45332000-3, 45431000-7, 45441000-0

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45431000-7 - Kładzenie płytek

45441000-0 - Roboty szklarskie

4.5.5.) Wartość części: 1014684,97 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w zakresie części 2 są dostawy mebli i wyposażenia szkolnego służącego do dostosowania obiektu do potrzeb osób z niepełnosprawnością:
• stoliki szkolne podwójne – 10 sztuk
• krzesła szkolne – 50 sztuk
• szafy na pomoce dydaktyczne – 4 sztuki
• stoliki szkolne trapez – 12 sztuk
• stoły stolarskie – 2 sztuki
• plan tyflograficzny – 2 sztuki
• tabliczki informujące – 61 sztuk
• nakładki na poręcze – 22 sztuki
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części 2 przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 6 do specyfikacji warunków zamówienia.
CPV: 39160000-1, 31523200-0

4.5.3.) Główny kod CPV: 39160000-1 - Meble szkolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31523200-0 - Trwałe znaki informacyjne

4.5.5.) Wartość części: 108317,94 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 991398,39 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1094700,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 991398,39 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KAN SYSTEM - Łukasz Zając

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6842502020

7.3.3) Ulica: ul. Bohaterów Westerplatte 27A

7.3.4) Miejscowość: Krosno

7.3.5) Kod pocztowy: 38-400

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 991398,39 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 111007,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 119821,68 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 111007,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KAN SYSTEM - Łukasz Zając

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6842502030

7.3.3) Ulica: ul. Bohaterów Westerplatte 27A

7.3.4) Miejscowość: Krosno

7.3.5) Kod pocztowy: 38-400

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 111007,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

2026-06-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane