Dostawa i montaż wyposażenia sceny w Centrum Kultury i Sportu w Grębocicach.
Gmina Grębocice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00514367
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00514367/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-24 15:13
- Lokalizacja
- Grębocice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-17a6ca4e-eaaf-4ed3-8ffb-80dc13a405aa
- Identyfikator
- 6922257472
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00514367 z dnia 2024-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż wyposażenia sceny w Centrum Kultury i Sportu w Grębocicach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grębocice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647601
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Głogowska 3
1.5.2.) Miejscowość: Grębocice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-150
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 768315501
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@grebocice.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.grebocice.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-17a6ca4e-eaaf-4ed3-8ffb-80dc13a405aa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż wyposażenia sceny w Centrum Kultury i Sportu w Grębocicach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17a6ca4e-eaaf-4ed3-8ffb-80dc13a405aa
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00514367
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031386/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.6 Dostawa i montaż wyposażenia sceny w Centrum Kultury i Sportu w Grębocicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00456226
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.31.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 413560,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu do nagłośnienia sali widowiskowej Centrum Kultury i Sportu oraz oświetlenia sceny. W skład zamówienia wchodzi dostawa wraz z instalacją, zaprogramowaniem oraz przeszkoleniem pracowników. Szczegółowy wykaz oraz ich ilość oraz specyfikacja znajdują się w załączniku nr 1A i 1B do SWZ.
System oświetlenia i nagłośnienia ma pełnić rolę zarówno dla seansów kinowych filmowych jak również wydarzeń teatralnych, koncertów, kabaretów, spektakli i występów na scenie podczas zajęć dla dzieci i młodzieży oraz innych uroczystości jak dni miast, zebrania i spotkania, szkolenia czy referaty.
Sprzęt wykorzystać można także do organizowania konferencji i występów zespołów muzycznych (w tym ludowych), chórów, orkiestr oraz imprez okolicznościowych.
Wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z transportem, ubezpieczeniem na czas transportu, opakowaniem przedmiotu zamówienia. Wszystkie odpady powstałe podczas realizacji zamówienia wykonawca jest zobowiązany zagospodarować na własny koszt oraz zobowiązany do uporządkowania terenu dostaw i miejsca montażu.
Wykonawca przeprowadzi montaż w uzgodnieniu z użytkownikiem obiektu ( CKiS)
Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy, wolny od wszelkich wad i uszkodzeń, nie posiadał żadnych śladów użytkowania i nie był przedmiotem praw osób trzecich. Dostarczane wyposażenie musi być kompletne i gotowe do użytkowania oraz musi posiadać wszelkie wymagane przepisami prawa polskiego certyfikaty i/lub świadectwa i/lub atesty i/lub inne dokumenty poświadczające dopuszczenie do obrotu na rynku polskim. Powyższe dokumenty oraz dokumentację powykonawczą (m. in. urządzeń, gwarancji. Instalacji przewodów- schematy wraz z opisami) wykonawca złoży Zamawiającemu na etapie dostawy.
Zamawiający zaleca przed złożeniem oferty dokonanie wizji lokalnej w budynku Gminnego Ośrodka Kultury. Wizja lokalna może odbyć się po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Zamawiającym. Wizja lokalna jest nieobligatoryjna, lecz pominięcie jej nie zwalnia wykonawcy od prawidłowego skalkulowania ceny oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu Zamawiający zauważył, że nie opublikował ogłoszenia o zmianie ogłoszenia w zakresie wymaganych przedmiotowych środków dowodowych.Czynność należało wykonać w związku ze zmianą treści SWZ nr 1 z dnia 16.08.2024r. Zamawiający zmienił treść SWZ dot. kart katalogowych - wymaga przedłożenia kart katalogowych. Zmiany te miały znaczenie dla sporządzenia ofert. Wprowadzenie obowiązku złożenia kart katalogowych miało wpływ na sporządzenie ofert o czym świadczy fakt, iż część wykonawców nie złożyła tych dokumentów.
Stosownie do art. 255 pkt. 6 zamawiający unieważnia postępowanie obarczone niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w zakresie zamówienia publicznego.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 460673,13 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 756487,93 PLN
| 2024-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |