Dostawa infrastruktury przedszkolnej w Gminie Mirzec realizowana w ramach projektu FESW.05.01-IZ.00-0035/23 pn.: „Rozbudowa i doposażenie infrastruktury przedszkolnej w Gminie Mirzec”
GMINA MIRZEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00271573
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00271573/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-02 08:59
- Lokalizacja
- Mirzec, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f08195cc-0520-4a80-90e1-ee2a0b4aeb5d
- Identyfikator
- 6642135093
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00271573 z dnia 2026-06-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa infrastruktury przedszkolnej w Gminie Mirzec realizowana w ramach projektu FESW.05.01-IZ.00-0035/23 pn.: „Rozbudowa i doposażenie infrastruktury przedszkolnej w Gminie Mirzec”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIRZEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010330
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mirzec Stary 9
1.5.2.) Miejscowość: Mirzec
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-220
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 0412767170
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mirzec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mirzec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f08195cc-0520-4a80-90e1-ee2a0b4aeb5d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa infrastruktury przedszkolnej w Gminie Mirzec realizowana w ramach projektu FESW.05.01-IZ.00-0035/23 pn.: „Rozbudowa i doposażenie infrastruktury przedszkolnej w Gminie Mirzec”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f08195cc-0520-4a80-90e1-ee2a0b4aeb5d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00271573
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041140/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa infrastruktury przedszkolnej w Gminie Mirzec realizowana w ramach projektu FESW.05.01-IZ.00-0035/23 pn.: „Rozbudowa i doposażenie infrastruktury przedszkolnej w Gminie Mirzec” - etap uzup.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Dostawa infrastruktury przedszkolnej w Gminie Mirzec realizowana w ramach projektu FESW.05.01-IZ.00-0035/23 pn.: „Rozbudowa i doposażenie infrastruktury przedszkolnej w Gminie Mirzec”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00221731
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.20.2026.MP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 21951,22 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wraz z pierwszym uruchomieniem doposażenia do Przedszkola i Oddziałów Przedszkolnych w ramach zadania pn.: Rozbudowa i doposażenie infrastruktury przedszkolnej w Gminie Mirzec realizowana w ramach projektu FESW.05.01-IZ.00-0035/23 pn.: „Rozbudowa i doposażenie infrastruktury przedszkolnej w Gminie Mirzec” – uzupełnienie zgodnie z wymogami określonymi w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia załącznik nr 5 do niniejszej SWZ tj. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia.
2. Zamówienie finansowane jest ze środków publicznych Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wraz z pierwszym uruchomieniem doposażenia do Przedszkola i Oddziałów Przedszkolnych na terenie gminy Mirzec zgodnie z załącznikiem nr 5 do niniejszej SWZ tj. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37520000-9 - Zabawki
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19071,15 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 32028,55 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19071,15 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Moje Bambino Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7250933448
7.3.3) Ulica: ul. Graniczna 46
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 93-428
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19071,15 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
| 2026-06-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |