Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Suchodoły. Etap II: od km 0+375 do km 0+575
Gmina Fajsławice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00271578
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00271578/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-02 09:01
- Lokalizacja
- Fajsławice, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-90e061b7-379f-40d9-bc5a-ba9efa4b6d9a
- Identyfikator
- 5641740259
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00271578 z dnia 2026-06-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Suchodoły. Etap II: od km 0+375 do km 0+575
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Fajsławice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019810
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Fajsławice 107
1.5.2.) Miejscowość: Fajsławice
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-060
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@fajslawice.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugfajslawice.bip.e-zeto.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-90e061b7-379f-40d9-bc5a-ba9efa4b6d9a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Suchodoły. Etap II: od km 0+375 do km 0+5752.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-90e061b7-379f-40d9-bc5a-ba9efa4b6d9a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00271578
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00601612/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Suchodoły od km 0+375 do km 0+575
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00207990
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.271.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 726908,19 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 242187,37 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje odcinek drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Suchodoły, o długości 200m, od km 0+375 do km 0+575 (Etap II, zgodnie z dokumentem, pn. „PZT - podział na etapy” i Przedmiarem robót, wchodzących w skład Załącznika Nr 1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia).
Początek trasy budowanego odcinka jest zlokalizowany w km 0+375, koniec trasy - w km 0+575.
Projektowana podstawowa szerokość jezdni drogi gminnej wynosi 4,00m. Projektowana szerokość poboczy wynosi 0,75 m.
Konstrukcja nawierzchni jezdni
a) 15 cm - płyty drogowe żelbetowe o wymiarach 300x100x15 cm z betonu klasy C35/45, podwójnie zbrojone wg STWiORB D-10.03.01b,
b) 8 cm - podsypka cementowo - piaskowa 1:4,
c) 20 cm - podbudowa pomocnicza z kruszywa 0/2 f7,
d) podłoże gruntowe lub nasyp wg PN-S-02205:1998.
Konstrukcja nawierzchni poboczy: 10 cm – nawierzchnia z mieszanki kruszywa 0/31,5 C1,5/2 wg WT-5:2010.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 231658,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 345666,90 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 231658,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Skup Włókna, Handel, Usługi ROL GARDEN Grażyna Bulak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9221008252
7.3.3) Ulica: Deszkowice Pierwsze 148
7.3.4) Miejscowość: Sułów
7.3.5) Kod pocztowy: 22-448
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 231658,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |