Modernizacja kominów oraz balkonów w budynku Domu Studenta Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Przemyślu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00271808
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00271808/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-02 09:54
Lokalizacja
Przemyśl, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-92313524-4d83-4ea9-aaeb-5b819a835422
Identyfikator
7952213669
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty przy wznoszeniu rusztowańTynkowanieKładzenie zaprawy i rynienRoboty malarskieRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty izolacyjneKładzenie płytek

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00271808 z dnia 2026-06-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kominów oraz balkonów w budynku Domu Studenta Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Przemyślu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 651431983

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Książąt Lubomirskich 6

1.5.2.) Miejscowość: Przemyśl

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-700

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pwsw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pansp.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pwsw

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kominów oraz balkonów w budynku Domu Studenta Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-92313524-4d83-4ea9-aaeb-5b819a835422

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00271808

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00071045/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja kominów oraz tarasów w budynku Domu Studenta

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00246376

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PANS-DIZ/382/I/04/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji kominów i balkonów w budynku Domu Studenta Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu zlokalizowanego przy ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 1F.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w n/w dokumentach:
1) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych zał. Nr 1 ;
2) przedmiarze robót (pomocniczo) zał. Nr 1,
3. Zadanie obejmuje wykonanie modernizacja kominów w budynku Domu Studenta Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu.

4. Zakres robót obejmuje:

Remont kominów:
1) wykonanie zabezpieczenia pokrycia dachu folią ochronną,
2) wymianę zwodów poziomych i pionowych instalacji odgromowej,
3) demontaż i ponowny montaż urządzeń zamontowanych na kominach,
4) rozebranie obróbek murów ogniowych, okapów, kołnierzy, gzymsów itp. z blachy, nie nadających się do użytku- czapki,
5) demontaż kratek wentylacyjnych, drzwiczek,
6) przygotowanie podłoża, usuniecie starego tynku,
7) wykonanie warstwy zbrojącej,
8) pokrycie wyprawami elewacyjnymi,
9) wykonanie obróbek blacharskich z blachy powlekanej,
10) uporządkowanie placu budowy i utylizacja odpadów, oraz gruzu.

Remont balkonów:
1)Demontaż balustrad nierdzewnych,
2) Skucie płytek ceramicznych,
3) skucie posadzki cementowej,
4) rozebranie obróbek blacharskich,
5) wykonanie izolacji termicznych,
6) wykonanie hydroizolacji,
7) wykonanie docieplenia ścian i płyty balkonowej,
8) wykonanie posadzki wentylowanej z płytek gr 2 cm,
9) montaż balustrad,
10. malowanie elewacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45410000-4 - Tynkowanie

45261300-7 - Kładzenie zaprawy i rynien

45442100-8 - Roboty malarskie

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45431000-7 - Kładzenie płytek

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne:
Art. 255 ust. 1 ustawy Pzp:
„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.”

Uzasadnienie faktyczne:
W terminie przewidzianym na złożenie ofert, w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2026-06-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane