Budowa drogi gminnej Nr 109375L od km 0+000 do km 0+300 oraz drogi gminnej bez numeru od km 0+000 do km 0+530 w Lipinach Górnych
GMINA POTOK GÓRNY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00271895
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00271895/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-02 10:14
- Lokalizacja
- Potok Górny, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cafd1aa0-e746-4bf5-90dd-b3f69a05fefa
- Identyfikator
- 9181989917
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00271895 z dnia 2026-06-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej Nr 109375L od km 0+000 do km 0+300 oraz drogi gminnej bez numeru od km 0+000 do km 0+530 w Lipinach Górnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POTOK GÓRNY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369155
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 116
1.5.2.) Miejscowość: Potok Górny
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-423
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 846852518
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@potokgorny.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugpotokgorny.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cafd1aa0-e746-4bf5-90dd-b3f69a05fefa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi gminnej Nr 109375L od km 0+000 do km 0+300 oraz drogi gminnej bez numeru od km 0+000 do km 0+530 w Lipinach Górnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cafd1aa0-e746-4bf5-90dd-b3f69a05fefa
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00271895
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00073513/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa drogi gminnej Nr 109375L od km 0+000 do km 0+300 oraz drogi gminnej bez numeru od km 0+000 do km 0+530 w Lipinach Górnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00152130
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.2.1.2026.AK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3067577,24 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania „Budowa drogi gminnej Nr 109375L od km 0+000 do km 0+300 oraz drogi gminnej bez numeru od km 0+000
do km 0+530 w Lipinach Górnych”
W ramach zadania planuje sie budowę drogi gminnej klasy D (droga dojazdowa) o długości 830 mb, podzielonej na dwa odcinki objęte opracowaniem: droga gminna Nr 109375L o długości 300 mb oraz droga gminna bez numeru o długości 530 mb. Projektowana droga gminna jest wyposażona w urządzenia obsługi uczestników ruchu – zatoki postojowe, znajdujące sie w obrębie korony drogi gminnej. Zakres inwestycji obejmuje wykonanie kanalizacji deszczowej na odcinku drogi gminnej oraz oświetlenia przejścia dla pieszych i oświetlenia skrzyżowania drogi gminnej z droga powiatowa Nr 2962L.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) w zakresie branży drogowej:
a) roboty przygotowawcze
b) roboty rozbiórkowe
c) zabezpieczenie kolizji z siecią telekomunikacyjna
d) zabezpieczenie kolizji z siecią wodociągowa
e) zabezpieczenie kolizji z siecią kanalizacji sanitarnej
f) roboty ziemne
g) umocnienia rowów
h) wpusty uliczne i przykanaliki
i) drenaż odprowadzający
j) przepusty pod zjazdami
k) przepust pod droga PD1
l) przepust pod droga PD2
m) przepust pod droga PD3
n) przepust pod droga PD4
o) przepust pod droga PD5
p) nawierzchnia jezdni - typu I
q) nawierzchnia jezdni - typu II
r) nawierzchnia jedni - typu III
s) obramowania
t) nawierzchnia zatok postojowych z kostki brukowej betonowej - typu I
u) nawierzchnia zatok postojowych z kostki brukowej betonowej - typu II
v) zjazdy o nawierzchni z kostki brukowej betonowej - typu I
w) zjazdy o nawierzchni z kostki brukowej betonowej . - typu II
x) zjazdy o nawierzchni z kruszywa
y) pobocza
z) roboty wykończeniowe
aa) oznakowanie pionowe
bb) oznakowanie poziome
cc) urządzenia bezpieczeństwa ruchu
dd) obsługa geodezyjna inwestycji
ee) obramowania
ff) uzupełnienie szczeliny przykrawężnikowej na przejściu dla pieszych
gg) nawierzchnia dojść dla pieszych z kostki brukowej betonowej
hh) oznakowanie pionowe
ii) oznakowanie poziome
2) w zakresie branży sanitarnej
a) wpusty uliczne
b) przykanaliki
c) studnie rewizyjne
d) kanały
e) roboty przedodbiorowe
3) w zakresie branży elektrycznej
a) zabezpieczenie kolizji z sieci elektryczną
b) oświetlenie skrzyżowania
c) roboty przedodbiorowe
d) oświetlenie przejścia dla pieszych
3. Powyższe wyszczególnienie dotyczy jedynie robót uznawanych za podstawowe. Pełny asortyment robót budowlanych określa dokumentacja techniczna oraz Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych. Zestawienie robót do wykonania
w sposób informacyjny przedstawiono w pozycjach „Przedmiaru Robót”.
4. Szczegółowy zakres prac (Opis Przedmiotu Zamówienia) zawarty jest w załączniku Nr 1 do SWZ, na który składają się:
1) Dokumentacja projektowa
2) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR).
3) Przedmiary robót,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2286957,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3143549,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2286957,12 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjno Drogowego M-Via Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8652573938
7.3.3) Ulica: Szklarniowa 14
7.3.4) Miejscowość: Nisko
7.3.5) Kod pocztowy: 37-400
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2286957,12 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |