Rozbudowa Cmentarza Komunalnego w Wieliczce, budowa kolumbarium – segment III

Zarząd Cmentarza Komunalnego w Wieliczce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00271934
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00271934/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-02 10:23
Lokalizacja
Wieliczka, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ab140c6e-e1a1-4eb7-8be8-afd0b924c17e
Identyfikator
6832013789
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneZbrojenieBetonowanieRoboty murarskieRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

Wykonawcy

1 przyznane

"TOMA BUDOWNICTWO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, SPÓŁKA KOMANDYTOWAWieliczka, PL · lot 0
230 292,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00271934 z dnia 2026-06-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa Cmentarza Komunalnego w Wieliczce, budowa kolumbarium – segment III

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Cmentarza Komunalnego w Wieliczce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120681228

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 38

1.5.2.) Miejscowość: Wieliczka

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-020

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 122783004

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cmentarz@zckwieliczka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zckwieliczka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ab140c6e-e1a1-4eb7-8be8-afd0b924c17e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa Cmentarza Komunalnego w Wieliczce, budowa kolumbarium – segment III

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab140c6e-e1a1-4eb7-8be8-afd0b924c17e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00271934

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00571929/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Rozbudowa Cmentarza Komunalnego w Wieliczce, budowa kolumbarium - segment III

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00181459

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 203569,94 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa Cmentarza Komunalnego w Wieliczce ul. Piłsudskiego 38, 32-020 Wieliczka dz. nr 783/6, obr Nr 2, j.ew. Wieliczka, budowa kolumbarium – segment III.
Zakres zamówienia obejmuje:
1. Wytyczenie geodezyjne terenu pod wykonanie kolumbarium.
2. Budowa kolumbarium:
• segment na urny o wys. 1.95 – 2.10 , szer. 2.00 m i dł. 10.65,
• w segmencie znajdują się 48 wnęk na urny,
• segment dostępny jest z dwóch stron, z każdej po 24 wnęki (po 12 w jednym rzędzie ),
• wysokość wnęki wynosi 41 cm, szer. 60 cm, głębokość 59 cm,
• wnęki są zabezpieczone płytą kamienną montowaną na śruby,
• z uwagi na spadki terenu segment zaprojektowano z podwójnym uskokiem w pionie. Różnica poziomów przy każdym uskoku wynosi 15 cm. Uskoki dzielą segment na równe 3 moduły. Pomiędzy segmentami dylatacja.
• konstrukcja kolumbarium oparta jest na równoległych ścianach poprzecznych o gr. 25 cm w rozstawie co 85 cm wykonanych z cegły klinkierowej,
• pomiędzy ścianami poprzecznymi przewidziano ścianę zewnętrzną o gr. 12 cm cofniętą w stosunku do lica ścian poprzecznych o 13 cm,
• w osi podłużnej przewidziano ściankę o gr. 6 cm oddzielającą poszczególne segmenty na urny,
• pomiędzy ścianami poprzecznymi zamontowane są płyty kamienne o szer. 70 cm i długości 126 cm,
• pierwszy rząd półek znajduje się na wysokości 74 cm, a drugi na wysokości 120 cm licząc od poziomu cokołu,
• na głębokości 40 cm licząc od ścianki wewnętrznej należy zamontować polerowaną pytę granitową o grubości 2 cm,
• podstawę segmentu stanowi płyta żelbetowa grubości 15 cm o dł. 10.55 m, szer. 1.90 m. Podstawa zostanie obłożona płytami granitowymi polerowanymi o gr. 4 cm,
• płytę posadowić na 5cm warstwie styropianu.
• okładzinę z płyt granitowych gr. 4 cm przewidziano również wzdłuż całego obiektu nad cokołem (wysokość 10 cm) oraz pod gzymsem (wysokość 7 cm) jako imitację bazy i głowicy kolumny,
• gzyms z kamienia montowany na kotwach do płyty żelbetowej dachu,
• dach dwuspadowy obłożony płytami granitowymi ze spadkiem 6.5 %,
• forma i gabaryt nawiązują do istniejącego już 1 segmentu,
• fundamenty monolityczne w postaci stóp żelbetowych o przekroju 30 x 50 cm.
3. Sporządzenie mapy powykonawczej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262310-7 - Zbrojenie

45262300-4 - Betonowanie

45262522-6 - Roboty murarskie

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 230292,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 243540,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 230292,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOMA BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6832078866; REGON: 122494714

7.3.3) Ulica: ul. Brata Alojzego Kosiby 5/2

7.3.4) Miejscowość: Wieliczka

7.3.5) Kod pocztowy: 32-020

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 230292,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane