Budowa świetlicy w miejscowości Białuń
Gmina Goleniów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00271967
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00271967/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-02 10:34
- Lokalizacja
- Goleniów, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-839569d2-5e56-4394-a790-43bc961f897e
- Identyfikator
- 8560008981
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00271967 z dnia 2026-06-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa świetlicy w miejscowości Białuń
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Goleniów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684367
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Lotników 1
1.5.2.) Miejscowość: Goleniów
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-100
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@goleniow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.goleniow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://goleniow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa świetlicy w miejscowości Białuń2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-839569d2-5e56-4394-a790-43bc961f897e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00271967
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038162/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Budowa świetlicy w Białuniu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00174755
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.1.6.2026.ET
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego pn. „Budowa świetlicy w miejscowości Białuń” w tym wykonanie wszystkich robót prowadzących do osiągnięcia stanu zgodnego z dokumentacją projektową, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje budowę budynku świetlicy wiejskiej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, zagospodarowaniem terenu, uruchomieniem obiektu oraz uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie obiektu.
Celem inwestycji jest budowa nowego obiekty świetlicy wiejskiej, która służyć ma mieszkańcom Białunia oraz okolicznych wsi jako miejsce integracji, spotkań, imprez i wydarzeń kulturalnych.
2. Zakres przedmiotu zamówienia:
1) ROBOTY ROZBIÓRKOWE:
- rozbiórka istniejącej nawierzchni utwardzonej (kostka betonowa) bez podbudowy
- rozbiórka elementów małej architektury kolidujących z budową
2) ROBOTY BUDOWLANE:
- budowa budynku świetlicy wiejskiej wraz z niezbędnymi instalacjami wewnętrznymi : Instalacja wody zimnej i ciepłej
- budowa budynku świetlicy wiejskiej wraz z niezbędnymi instalacjami wewnętrznymi : Instalacja wody zimnej i ciepłej
- wykonanie nawierzchni utwardzonych
- wymiana nawierzchni na istniejącym placu/boisku (bez wymiany podbudowy)
- wykonanie instalacji zewnętrznych wraz z przyłączami
- oświetlenie zewnętrzne, dekoracyjne
- montaż elementów małej architektury (ławki, pergola, kosz, stojaki na rowery)
- nasadzenia zieleni wysokiej i niskiej
- uporządkowanie terenu
- odtworzenie uszkodzonych elementów do stanu pierwotnego
3. Budynek będzie wyposażony w:
1) INSTALACJE SANITARNE:
- Instalacja wody zimnej i ciepłej
- Instalacja kanalizacji sanitarnej
- Instalacja grzewcza i chłodnicza
- Wentylacja – wspomaganie wentylacji grawitacyjnej
2) INSTALACJA ELEKTRYCZNE:
- Przyłącze z sieci ENEA – moc 40 kW
- Oświetlenie zewnętrzne – czujnik zmierzchowy
- Instalacja oświetleniowa wewnętrzna
- Instalacja oświetlenie awaryjnego
- Instalacja gniazdowa 230 V
3) INSTALACJE NISKOPRĄDOWE:
- Sieć internetowa
- Instalacja SSWiN
- System kontroli dostępu
- System monitoringu CCTV
Dalszy szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2390000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2997832,84 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2390000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRO GROUP Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9552502626
7.3.3) Ulica: Ignacego Łyskowskiego 16
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 71-641
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2390000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |