Działania wspierające - usługi społeczne dla ok. 100 osób: wsparcie rodziny, osób starszych, ON, dla opiekunów faktycznych na potrzeby projektu pn. "Utworzenie CUS w Gminie Michałów"
Centrum Usług Społecznych w Michałowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00272048
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00272048/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-02 10:52
- Lokalizacja
- Michałów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ed87a537-77b8-4982-8d0c-4bffde61f353
- Identyfikator
- 6621708945
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00272048 z dnia 2026-06-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Działania wspierające - usługi społeczne dla ok. 100 osób: wsparcie rodziny, osób starszych, ON, dla opiekunów faktycznych na potrzeby projektu pn. "Utworzenie CUS w Gminie Michałów"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Społecznych w Michałowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 292647904
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Michałów
1.5.2.) Miejscowość: Michałów
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-411
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@cus.michalow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: gops.michalow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ed87a537-77b8-4982-8d0c-4bffde61f3531.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Działania wspierające - usługi społeczne dla ok. 100 osób: wsparcie rodziny, osób starszych, ON, dla opiekunów faktycznych na potrzeby projektu pn. "Utworzenie CUS w Gminie Michałów"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed87a537-77b8-4982-8d0c-4bffde61f353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272048
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00049110/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Działania wspierające - usługi społeczne dla ok. 100 osób: wsparcie rodziny, osób starszych, ON, dla opiekunów faktycznych na potrzeby projektu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Utworzenie Centrum Usług Społecznym w Gminie Michałów” realizowany na podstawie umowy o dofinansowanie nr umowy: FESW.09.04-IZ.00-0073/24 zawartej z Województwem Świętokrzyskim reprezentowanym przez Zarząd Województwa pełniącym funkcję Instytucji Zarządzającej programem regionalnym Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00201191
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 5/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 88193,16 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Świadczenie usług społecznych: Działania wspierające usługi społeczne dla ok. 100 osób: wsparcie rodziny, osób starszych, ON, dla opiekunów faktycznych na potrzeby projektu pn. „Utworzenie Centrum Usług Społecznych w Gminie Michałów” realizowanego przez CUS w Michałowie realizowanym w ramach regionalnego programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027 współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanym w ramach regionalnego programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027 współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach zawartej umowy o dofinansowanie (nr umowy: FESW.09.04-IZ.00-0073/24) z Województwem Świętokrzyskim, z siedzibą w Kielcach, al. IX Wieków Kielc 3, 25-516 Kielce, reprezentowanym przez Zarząd Województwa, pełniącym funkcję Instytucji Zarządzającej regionalnym programem Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027.
Organizacja 7 wydarzeń o charakterze spotkań integracyjnych, kampanii społecznych, warsztatów.
W okresie od dnia podpisania umowy do 30.09.2026 r. zorganizowanych zostanie 7 wydarzeń w ramach czasowych od podpisania umowy – 7 spotkań Integracyjnych/kampanii/wydarzeń. Grupą docelową są osoby, które potrzebują wsparcia we wskazanym poniżej zakresie, w szczególności dla różnych grup społecznych (np. wsparcie dla rodzin - dzieci, młodzież, rodzice dzieci; osoby starsze, osoby z niepełnosprawnością, opiekunowie faktyczni):
Wydarzenie nr 1 - Dzień Rodziny, Dzień Dziecka;
Wydarzenie nr 2 - Kampania społeczna na rzecz osób starszych. Międzypokoleniowe Spotkanie;
Wydarzenie nr 3 - „Święto Pszczół”;
Wydarzenie 4 - Sensoplastyka dla rodziny – Festyn Rodzinny;
Wydarzenie nr 5 Spotkanie Kultur – „Turniej Złotej Chochli”;
Wydarzenie nr 6 – Rajd Rowerowy;
Wydarzenie nr 7 – Kino Plenerowe;
4.5.3.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85320000-8 - Usługi społeczne
80500000-9 - Usługi szkoleniowe
80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne
92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
55400000-4 - Usługi podawania napojów
92300000-4 - Usługi rozrywkowe
92622000-7 - Usługi w zakresie organizowania wydarzeń sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 147600,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 147600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 147600,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Socjalna Tropem Przygody
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591952316
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-663
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 147600,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-30| 2026-06-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |