Zorganizowanie i przeprowadzenie wydarzeń integrujących lokalne społeczności w gminie Inowrocław, w ramach projektu „Centrum Usług Społecznych Gminy Inowrocław – by żyło nam się piękniej”
Gmina Inowrocław - Centrum Usług Społecznych Gminy Inowrocław
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00272127
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00272127/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-02 11:11
- Lokalizacja
- Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7f3bc9d6-68a7-42a0-97a0-7a98d23d7939
- Identyfikator
- 5562440669
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00272127 z dnia 2026-06-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zorganizowanie i przeprowadzenie wydarzeń integrujących lokalne społeczności w gminie Inowrocław, w ramach projektu
„Centrum Usług Społecznych Gminy Inowrocław – by żyło nam się piękniej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Inowrocław - Centrum Usług Społecznych Gminy Inowrocław
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 093042606
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Metalowców 3
1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cus@cusgminainowroclaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://inowroclaw.naszcus.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7f3bc9d6-68a7-42a0-97a0-7a98d23d79391.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zorganizowanie i przeprowadzenie wydarzeń integrujących lokalne społeczności w gminie Inowrocław, w ramach projektu„Centrum Usług Społecznych Gminy Inowrocław – by żyło nam się piękniej”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7f3bc9d6-68a7-42a0-97a0-7a98d23d7939
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272127
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00079313/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Zorganizowanie i przeprowadzenie wydarzeń integrujących lokalne społeczności w gminie Inowrocław
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027 Europejski Fundusz Społeczny Plus Priorytet 8 Fundusze europejskie na wsparcie w obszarze rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działania 08.24 Usługi społeczne i zdrowotne Nr FEKP.08.24-IZ.00-0006/232.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00208666
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FK.27.271.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 352000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe zorganizowanie i przeprowadzenie łącznie 26 wydarzeń integrujących lokalne społeczności w gminie Inowrocław, w 26 sołectwach, w celu realizacji planu organizowania społeczności lokalnej, w ramach projektu „Centrum Usług Społecznych Gminy Inowrocław – by żyło nam się piękniej”. Wydarzenia będą miały charakter plenerowy, otwarty i będą organizowane na terenie gminy Inowrocław, od maja do sierpnia w 2026 r. i 2027 roku. w piątki, soboty lub niedziele, przy świetlicach wiejskich, na terenach boisk lub na innych terenach należących do sołectw. Miejsce wydarzenia zostanie wskazane przez Zamawiającego z co najmniej 30 dniowym wyprzedzeniem przed planowanym terminem wydarzenia.
2. Zakłada się realizację jednego wydarzenia w każdym sołectwie w gminie Inowrocław, 13 w 2026 r. i 13 w 2027 r., dla ok. od 50 do 150 uczestników, w zależności od wielkości danego sołectwa. Tematyka wydarzeń jest dostosowana do potrzeb mieszkańców poszczególnych sołectw, które zostały zdiagnozowane przez Organizatora Społeczności Lokalnej (OSL).
Celem realizacji zadania jest:
- przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu oraz izolacji mieszkańców gminy Inowrocław, włączające jak najszerszą grupę mieszkańców,
- integracja lokalnej społeczności,
- integracja międzypokoleniowa,
- stworzenie możliwości aktywnego i wspólnego spędzania czasu wolnego przez osoby w różnym wieku.
Każde wydarzenie powinno trwać minimum 4–6 godzin zegarowych i obejmować: atrakcje dostosowane do tematyki wydarzenia, oprawę muzyczną, zapewnienie posiłku dla uczestników.
3. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi:
1) zorganizowanie i przeprowadzenie wydarzenia o charakterze integracyjnym pn. „Kino pod Gwiazdami”, w 2027 r. dla 3 sołectw – Olszewice, Orłowo i Słońsko;
2) zorganizowanie i przeprowadzenie wydarzenia o charakterze integracyjnym pn.: „Aktywni Razem – Rodzinny Dzień Sportu”, w 2026 r. dla 2 sołectw – Gnojno oraz Krusza Duchowna i Zamkowa;
3) zorganizowanie i przeprowadzenie wydarzenia o charakterze integracyjnym pn. „Dzień sąsiada”, w 2026 r. dla 9 sołectw – Batkowo, Czyste, Jacewo, Kłopot, Komaszyce, Latkowo, Łąkocin, Łojewo, Tupadły oraz w 2027 r. dla 10 sołectw – Cieślin, Marcinkowo, Miechowice, Piotrkowice, Pławin, Radłówek, Sikorowo, Sławęcinek, Trzaski, Żalinowo;
4) zorganizowanie i przeprowadzenie wydarzenia o charakterze integracyjnym pn. „Potańcówka Miedzypokoleniowa – Retro Party”, w 2026 r. dla 2 sołectw – Góra i Jaksice.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ. Załącznik nr 1a do SWZ określa wykaz wydarzeń do zrealizowania z podziałem na sołectwa, szacowaną liczbę uczestników oraz dni, w których mają się odbyć wydarzenia w 2026 r. i 2027 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85320000-8 - Usługi społeczne
85322000-2 - Program działań na rzecz gmin
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 317270,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 578715,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 373551,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Amer Event Michał Motławski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5562324839
7.3.3) Ulica: Bydgoskich Przemysłowców 6/117
7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz
7.3.5) Kod pocztowy: 85-862
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 373551,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-12-31| 2026-06-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |