Wykonanie dokumentacji projektowej z podziałem na zadania
Powiat Świdnicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00272144
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00272144/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-02 11:14
- Lokalizacja
- Świdnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1685124d-935f-4248-ad3d-09614efba2f4
- Identyfikator
- 8842369827
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania architektonicznegoPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
Wykonawcy
2 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE "KELVIN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL · lot 0
86 100 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNE "KELVIN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL · lot 1
86 100 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00272144 z dnia 2026-06-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej z podziałem na zadania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Świdnicki
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Świdnicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718308
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marii Skłodowskiej - Curie 7
1.5.2.) Miejscowość: Świdnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.swidnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.swidnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl/sp_swidnica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej z podziałem na zadania2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1685124d-935f-4248-ad3d-09614efba2f4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272144
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00076869/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.6 Wykonanie dokumentacji projektowej na zagospodarowanie terenów przy ZSO w Świdnicy i przy Zespole Placówek w Bystrzycy Górnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00240988
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.272.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 160000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie Nr 1 – Zagospodarowanie terenu przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w ŚwidnicyZakres prac projektowych do wykonania w zakresie zadania nr 1 obejmuje między innymi:
1) Renowacja terenu przyległego do budynku szkoły (przedłużenie ul. Zygmuntowskiej - teren oznaczony nr 1 na mapie) w
zakresie zagospodarowania terenu, w tym m.in. poprzez usuniecie betonowych pozostałości po fundamentach od masztów
oraz zagospodarowanie terenu po lewej stronie od wejścia głównego do budynku szkoły (teren oznaczony nr 1 na mapie)
2) Wyrównanie i utwardzenie terenu przyległego do budynku szkoły (przed toaletami, wzdłuż muru z posesją działki 1849 -
teren oznaczony nr 2 na mapie), w tym zagospodarowanie terenu okolic pompy ciepła. Wyznaczenie miejsca gromadzenia
odpadów.
3) Zaproponowanie komunikacji /chodnika zapewniającego dojście do sali gimnastycznej (teren oznaczony nr 3 na mapie).
Wyrównanie terenu pomiędzy budynkiem szkoły i salą gimnastyczną z zaplanowaniem potencjalnego miejsca na siłownię
zewnętrzną.
4) Zagospodarowanie terenu przyległego do budynku szkoły (teren oznaczony nr 4 na mapie) w zakresie uporządkowania
terenu.
5) Naprawa lub wymiana nawierzchni chodników na skwerze przed wejściem głównym do szkoły (teren oznaczony nr 5 na
mapie). Obecnie nawierzchnia tych chodników jest nierówna, płyty są uszkodzone przez korzenie i stwarzają zagrożenie
potknięcia się). Konieczne jest wykonanie nowych, bezpiecznych chodników co umożliwi bezpieczne dojście do szkoły od
ulicy Zygmuntowskiej. Etap ten obejmuje także wprowadzenie ogrodzenia i zamknięcia części terenu posesji szkoły
obejmującą budynek główny szkoły.
6) Wymiana betonowego ogrodzenia terenu szkoły od strony ulicy Mieszka, Wodnej i działki należącej aktualnie do PGNiG –
odcinek / teren oznaczony nr 6 na mapie).
Zakres prac projektowych musi uwzględniać sposób odprowadzenia wód opadowych z terenu objętego opracowaniem.
1.2. Wykonanie dokumentacji projektowej w ramach przedmiotu umowy obejmuje wykonanie:
a) Projektu budowlanego – [3 egz.-papier, format PDF I DWG], na który się składa:
- projekt architektoniczno-budowlany,
- projekt zagospodarowania terenu lub działki,
- projekt techniczny.
b) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót - [1 egz.-papier, format PDF],
c) kosztorysu inwestorskiego wraz z przedmiarami robót - [1 egz.-papier, format PDF i ATH.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
4.5.5.) Wartość części: 80000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie Nr 2 – Zagospodarowanie terenu przy Zespole Placówek w Bystrzycy GórnejZakres prac projektowych do wykonania w zakresie zadania nr 2 obejmuje między innymi:
1. Rozdzielić strefy ruchu pieszego i ruchu pojazdów zapewniając maksymalne bezpieczeństwo dla osób oraz dowóz
towarów do obiektu ( bok i tył budynku), lokalizację miejsc w których mogą być parkowane pojazdy w boku budynku oraz z
tyłu budynku oraz miejsca w których mogą być parkowane pojazdy dla osób o szczególnych potrzebach.
2. Zaplanować ruch pieszy z zewnątrz do wejścia głównego poprzez zapewnienie odpowiednio szerokich ciągów pieszych,
zastosowania elementów ułatwiających poruszanie się osobom z niepełnosprawnościami do głównego wejścia oraz z
lokalizacji miejsc w których mogą być parkowane pojazdy.
3. Zaplanować ciągi piesze do boiska oraz parku, wyznaczyć miejsca do ewakuacji osób zgodnie z przepisami ppoż.
4. Wiata grillowa, miejsce z ławeczkami i stołem.
5. Nawierzchnia boiska.
6. Betonowy stół do tenisa, stolik do gry w warcaby.
7. Miejsce gromadzenia odpadów.
Zakres prac projektowych musi uwzględniać sposób odprowadzenia wód opadowych z terenu objętego opracowaniem.
1.2. Wykonanie dokumentacji projektowej w ramach przedmiotu umowy obejmuje wykonanie:
a) Projektu budowlanego – [3 egz.-papier, format PDF I DWG], na który się składa:
- projekt architektoniczno-budowlany,
- projekt zagospodarowania terenu lub działki,
- projekt techniczny.
b) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót - [1 egz.-papier, format PDF],
c) kosztorysu inwestorskiego wraz z przedmiarami robót - [1 egz.-papier, format PDF i ATH
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
4.5.5.) Wartość części: 80000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 86100,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 86100,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 86100,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Inżynieryjne „Kelvin” Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5541005603
7.3.3) Ulica: Orla 10 lok 2
7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz
7.3.5) Kod pocztowy: 85-326
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 86100,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 86100,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 86100,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 86100,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Inżynieryjne „Kelvin” Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5541005603
7.3.3) Ulica: Orla 10 lok 2
7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz
7.3.5) Kod pocztowy: 85-326
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 86100,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |