Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowościach Wólka Ciechomska i Ciechomin
GMINA WOLA MYSŁOWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00272177
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00272177/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-02 11:22
- Lokalizacja
- Wola Mysłowska, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c9547ae6-a9b9-42bc-ae6e-9381c442ce48
- Identyfikator
- 8252058109
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00272177 z dnia 2026-06-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowościach Wólka Ciechomska i Ciechomin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOLA MYSŁOWSKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582546
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 57
1.5.2.) Miejscowość: Wola Mysłowska
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-426
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wolamyslowska.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wolamylowska.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c9547ae6-a9b9-42bc-ae6e-9381c442ce481.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowościach Wólka Ciechomska i Ciechomin2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c9547ae6-a9b9-42bc-ae6e-9381c442ce48
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272177
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00032395/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowościach Wólka Ciechomska i Ciechomin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00208819
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GOŚ.271.2.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 246739,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z inwestycją pt. „Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowościach Wólka Ciechomska i Ciechomin”:
1) Modernizacja drogi gminnej 102612 L dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 41 w m. Wólka Ciechomska oraz 509 w m. Ciechomin jest związana ze złym stanem technicznym istniejącej nawierzchni asfaltowej, która wymaga wykonania robót drogowych, w celu poprawy parametrów techniczno-użytkowych.
2) Zakres inwestycji obejmuje m.in.:
• Wykonanie nawierzchni jezdni asfaltowej szerokości 5,0 m na całym odcinku objętym opracowaniem poprzez wykonanie:
- Warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego w ilości 75kg/m2 (gr. 3 cm) od km 0+625,00 do km 1+174,00;
- Warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego o gr. 3 cm od km 0+625,00 do km 1+174,00;
• Wykonanie lewostronnej warstwy podbudowy dolnej na poszerzeniu z kruszywa łamanego dolomitowego frakcji 0/63,0 mm gr. 15 cm o szerokości zmiennej 0,00-1,70 od km 0+625,00 do km 1+174,00;
• Wykonanie obustronnego pobocza gruntowego o szer. 0,50 m do od km 0+625,00 do km 1+174,00;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 228342,74 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 314531,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 228342,74 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRD Lubartów S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7141627101
7.3.3) Ulica: Krańcowa 7
7.3.4) Miejscowość: Lubartów
7.3.5) Kod pocztowy: 21-100
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 228342,74 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-06-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |