Dostawa sprzętu komputerowego, w tym komputerów przenośnych oraz monitorów (część I)”
Centrum Sztuki Współczesnej - Zamek Ujazdowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00272307
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00272307/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-02 11:51
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-166f7dc0-ce96-4b7d-9ce9-0f09efd7d5e4
- Identyfikator
- 5260251285
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00272307 z dnia 2026-06-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu komputerowego, w tym komputerów przenośnych
oraz monitorów (część I)”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Sztuki Współczesnej - Zamek Ujazdowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000986159
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jazdów 2
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-467
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.kolacz@u-jazdowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://u-jazdowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-166f7dc0-ce96-4b7d-9ce9-0f09efd7d5e41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu komputerowego, w tym komputerów przenośnychoraz monitorów (część I)”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-166f7dc0-ce96-4b7d-9ce9-0f09efd7d5e4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272307
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00101608/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa sprzętu komputerowego, w tym komputerów przenośnych, komputerów stacjonarnych oraz monitorów.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00198876
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZAMPUB/PZP/2026/05
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego obejmującego komputery przenośne klasy ultramobilnej i biznesowej, monitory komputerowe. Sprzęt będzie wykorzystywany do pracy biurowej, administracyjnej, analitycznej oraz specjalistycznej pracy graficznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
Dostawę przedmiotu zamówienia stanowią:
- Komputer przenośny klasy ultramobilnej (13") - 1 szt.
- Komputer przenośny klasy biznesowej (16") - 11 szt.
- Monitor LED 27" (QHD) -5 szt.
Jeżeli opisując przedmiot zamówienia Zamawiający odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym.
W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia pojawią się wskazania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, należy rozumieć je zgodnie z art. 99 ust. 5-6 ustawy Pzp, iż jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia i Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń. W takich okolicznościach Zamawiający dopuszcza możliwość składania w ofercie rozwiązań równoważnych wskazując, iż minimalne wymagania, jakim mają odpowiadać rozwiązania równoważne, to wymagania (funkcjonalności) nie gorsze od parametrów (funkcjonalności) wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ.
Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, w tym rozwiązania/materiały spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Zamawiający oceni równoważność zastosowanych materiałów na podstawie dokumentów wystawionych lub publikowanych przez producenta danego materiału. W takiej sytuacji na Wykonawcy ciążyć będzie obowiązek przedłożenia Zamawiającemu stosownych dokumentów stwierdzających, że proponowane materiały równoważne nie są gorsze od materiałów podanych w załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia oraz uzyskanie zgody przez Zamawiającego na ich wprowadzenie.
2. Miejsce wykonania przedmiotu zamówienia - Centrum Sztuki Współczesnej - Zamek Ujazdowski, przy ul. Jazdów 2 w Warszawie.
3. Wizja lokalna
Zamawiający nie wymaga odbycia przez wykonawcę wizji lokalnej miejsca dostawy przedmiotu zamówienia.
4. Podwykonawstwo.
Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań składających się na przedmiot zamówienia. Wykonawca jest zobowiązany wskazać w formularzu ofertowym – załącznik nr 2 do SWZ, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podać firmy podwykonawców, o ile są już znane.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30213100-6 - Komputery przenośne
30231300-0 - Monitory ekranowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 76012,77 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 85485 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 76012,77 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zoneo Oleksiewicz spółka komandytowo-akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7752667756
7.3.4) Miejscowość: Kutno
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 76012,77 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 dni
| 2026-06-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |