Zorganizowanie i przeprowadzenie minimum 55 warsztatów kulinarnych dla dzieci w wieku szkolnym, dla minimum 1100 uczniów, a także przeprowadzenie 10 warsztatów dla realizatorów żywienia zbiorowego
NARODOWY INSTYTUT ZDROWIA PUBLICZNEGO PZH - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00272320
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00272320/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-02 11:54
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d79ade8f-24fc-4667-9a29-67d9ddc9e572
- Identyfikator
- 5250008732
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00272320 z dnia 2026-06-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zorganizowanie i przeprowadzenie minimum 55 warsztatów kulinarnych dla dzieci w wieku szkolnym, dla minimum 1100 uczniów, a także przeprowadzenie 10 warsztatów dla realizatorów żywienia zbiorowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NARODOWY INSTYTUT ZDROWIA PUBLICZNEGO PZH - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288461
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Chocimska 24
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-791
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@pzh.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.pzh.gov.pl/public/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.platformazakupowa.pl/pn/pzh1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zorganizowanie i przeprowadzenie minimum 55 warsztatów kulinarnych dla dzieci w wieku szkolnym, dla minimum 1100 uczniów, a także przeprowadzenie 10 warsztatów dla realizatorów żywienia zbiorowego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d79ade8f-24fc-4667-9a29-67d9ddc9e572
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272320
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00235471
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: O.OZP.260.170.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie minimum 55 warsztatów kulinarnych dla dzieci w wieku szkolnym (klasy I-III oraz IV-VIII) dla minimum 1100 uczniów wraz z oprawą fotowizualną, a także przeprowadzenie 10 warsztatów po minimum 5-10 osób każdy dla realizatorów żywienia zbiorowego w szkołach i przedszkolach wraz z opracowaniem filmów w postaci rolek, jak przygotować korzystne dla zdrowia potrawy.
Działania są realizowane w ramach celu operacyjnego 1 NPZ na lata 2021-2026: Profilaktyka nadwagi i otyłości, zadania 1: Prowadzenie ogólnopolskiego centrum edukacji żywieniowej realizowanego w ramach Narodowego Programu Zdrowia na lata 2021-2026, finansowanego przez Ministra Zdrowia, którego Zamawiający jest Realizatorem.
Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w Rozdziale III SWZ (Opis przedmiotu zamówienia) oraz Rozdziale IV SWZ (Projektowane Postanowienia Umowy).
Umowa obowiązywać będzie od dnia jej zawarcia do dnia 04.12.2026 r.
Zamawiający zwraca uwagę, iż przedmiot niniejszej Umowy realizowany jest w ramach Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowe (NCEŻ), zgodnie z umową nr 6/1/85195/NPZ/2021/1094/820 Działanie 3.1 w ramach Narodowego Programu Zdrowia (NPZ) a wykonanie umowy w terminie ww. wymienionym podyktowane jest przedmiotem niniejszej usługi oraz harmonogramem umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 229000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 258300 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 229000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SportuJemy Sp. zo.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 367495253
7.3.4) Miejscowość: Mława
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 229000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-04| 2026-06-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |