Konserwacja, przegląd i czyszczenie separatorów, osadników i komór neutralizacji kwasów wraz z przetworzeniem powstających odpadów w kompleksach wojskowych administrowanych przez 42 BLSz w 2026 r.

42 Baza Lotnictwa Szkolnego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00272355
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00272355/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-02 12:01
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3809cc76-20dc-439a-a215-49edd560508a
Identyfikator
7962932928
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi gospodarki ściekowej

Wykonawcy

3 przyznane

AWAS-SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
23 110,99 PLN
AWAS-SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 1
10 011,46 PLN
AWAS-SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 2
107 046,91 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00272355 z dnia 2026-06-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Konserwacja, przegląd i czyszczenie separatorów, osadników i komór neutralizacji kwasów wraz z przetworzeniem powstających odpadów w kompleksach wojskowych administrowanych przez 42 BLSz w 2026 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 42 Baza Lotnictwa Szkolnego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7962932928

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sadków 9

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.orzechowska@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://42blsz.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https:// platformazakupowa.pl/pn/42blsz/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Konserwacja, przegląd i czyszczenie separatorów, osadników i komór neutralizacji kwasów wraz z przetworzeniem powstających odpadów w kompleksach wojskowych administrowanych przez 42 BLSz w 2026 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3809cc76-20dc-439a-a215-49edd560508a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272355

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00052525/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Konserwacja, przegląd i czyszczenie separatorów, osadników i komór neutralizacji kwasów wraz z przetworzeniem powstających odpadów w kompleksach wojskowych administrowanych przez 42 BLSz w 2026 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00211573

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 14/TP/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest konserwacja, przegląd i czyszczenie separatorów, osadników i komór neutralizacji kwasów wraz z przetworzeniem powstających odpadów w kompleksie K-6087 Radom. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 i 2 do SWZ i umowy. 3. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nieuregulowanych zapisami w/w załącznikach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90480000-5 - Usługi gospodarki ściekowej

4.5.5.) Wartość części: 12948,24 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest konserwacja, przegląd i czyszczenie separatorów, osadników i komór neutralizacji kwasów wraz z przetworzeniem powstających odpadów w kompleksie K-6056 Grójec.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 i 2 do SWZ
i umowy. 3. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nieuregulowanych zapisami w/w załącznikach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90480000-5 - Usługi gospodarki ściekowej

4.5.5.) Wartość części: 36841,77 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest konserwacja, przegląd i czyszczenie separatorów, osadników i komór neutralizacji kwasów wraz z przetworzeniem powstających odpadów w kompleksie K-6017 Sochaczew.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 i 2 do SWZ
i umowy. 3. Projekt umowy stanowi również uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nieuregulowanych zapisami w/w załącznikach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90480000-5 - Usługi gospodarki ściekowej

4.5.5.) Wartość części: 145207,80 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23110,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24208,17 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23110,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AWAS-Serwis Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213177038

7.3.3) Ulica: Egejska 1/34

7.3.4) Miejscowość: Wraszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-764

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23110,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-05-26 do 2026-12-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10011,46 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 15018,15 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10011,46 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AWAS-Serwis Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213177038

7.3.3) Ulica: ul. Egejska 1/34

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-764

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10011,46 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-05-26 do 2026-12-31

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 107046,91 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 130221,82 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 107046,91 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AWAS-Serwis Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213177038

7.3.3) Ulica: ul. Egejska 1/34

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-764

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 107046,91 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-05-26 do 2026-12-31
2026-06-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi