„Przebudowa drogi gminnej 250110K w km 0+000,00 od 0+755,00 w miejscowości Tworkowa, Gmina Czchów”.

Gmina Czchów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00272497
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00272497/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-02 12:29
Lokalizacja
Czchów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f2d57372-92b4-4555-a009-3f8430bafa75
Identyfikator
8691291026
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie kopania rowówRoboty na placu budowyInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaMalowanie budowliŚwiatłowodowe kable do przesyłu danychInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychUrządzenia sieciowe

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE SPÓŁKA AKCYJNADębica, PL · lot 0
547 797,77 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00272497 z dnia 2026-06-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi gminnej 250110K w km 0+000,00 od 0+755,00 w miejscowości Tworkowa, Gmina Czchów”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czchów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660737

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 12

1.5.2.) Miejscowość: Czchów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-860

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 146621716

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@czchow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czchow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f2d57372-92b4-4555-a009-3f8430bafa75

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa drogi gminnej 250110K w km 0+000,00 od 0+755,00 w miejscowości Tworkowa, Gmina Czchów”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2d57372-92b4-4555-a009-3f8430bafa75

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272497

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025018/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa drogi gminnej 250110K w km od 0+000,00 do km 0+755,00 w miejscowości Tworkowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00175666

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ITI.271.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1175011,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.3. Przedmiotem zamówienia są: roboty budowlane polegające na przebudowie drogi gminnej 250110K w km 0+000,00 od 0+755,00 w miejscowości Tworkowa, Gmina Czchów.
W ramach zadania wykonana zostanie przebudowa drogi gminnej nr 250110K
Tworkowa – Rożnówka w miejscowości Tworkowa, w zakresie wzmocnienia oraz regulacji
szerokości jezdni, aby jej nominalna wartość wynosiła 5,00 m. Wprowadzono miejscowe
zawężenia jezdni w zakresie 4,65 – 4,95 m. W ramach przebudowy zostanie wykonane
sfrezowanie 5 cm istniejącej nawierzchni jezdni drogi gminnej. Przebudowane
zostaną wszystkie zjazdy zwykłe w ciągu drogi gminnej. Dowiązanie do krawędzi jezdni drogi
gminnej zostanie zrealizowane poprzez skosy o proporcji n:m, gdzie n=m=1,0 m, 1,5 m lub
2,0 m. Nawierzchnia przebudowywanej drogi gminnej oraz zjazdów zwykłych zostanie
wykonana z betonu asfaltowego. Po obu stronach drogi zaprojektowano pobocza z destruktu
asfaltowego o zmiennej szerokości w zakresie od 0,50 m do 0,75 m.
3.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, tj:
• w przedmiarach robót,
• w specyfikacji technicznej,
• w przekrojach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45442121-1 - Malowanie budowli

32562300-3 - Światłowodowe kable do przesyłu danych

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 7

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 547797,77 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 611945,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 547797,77 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8722175948

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8722175948

7.3.3) Ulica: ul. Drogowców 1

7.3.4) Miejscowość: Dębica

7.3.5) Kod pocztowy: 39-200

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 547797,77 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-06-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane