Dostawa sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach projektu Uczniowska strefa talentów w Szkole Podstawowej w Klebarku Wielkim.
GMINA PURDA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00272506
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00272506/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-06-02 12:32
- Lokalizacja
- Purda, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c26acd90-5394-4ced-ab26-ed2542482c66
- Identyfikator
- 7393756720
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
4 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00272506 z dnia 2026-06-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach projektu Uczniowska strefa talentów w Szkole Podstawowej w Klebarku Wielkim.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PURDA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743189
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Purda 19
1.5.2.) Miejscowość: Purda
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-030
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 89 512 22 23
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@purda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.purda.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c26acd90-5394-4ced-ab26-ed2542482c661.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach projektu Uczniowska strefa talentów w Szkole Podstawowej w Klebarku Wielkim.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c26acd90-5394-4ced-ab26-ed2542482c66
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272506
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031713/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Dostawa sprzętu komputerowego i multimedialnego w ramach projektu Uczniowska strefa talentów w Szkole Podstawowej w Klebarku Wielkim.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie realizowane jest w ramach projektu nr FEWM.06.06-IZ.00-0018/25 pn. „Uczniowska strefa talentów w Szkole Podstawowej w Klebarku Wielkim” realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027, Priorytet 6: Edukacja i kompetencje EFS+, Działanie 6.6: Edukacja w ZIT Ełk i Olsztyn, Schemat A ZIT OLSZTYN.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00181371
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa:Część 1 - Komputery - laptopy.
1) Komputery o wysokiej wydajności do edycji wysokiej rozdzielczości wideo i dźwięku – szt. 4.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych 4 laptopów o parametrach nie gorszych niż określone w specyfikacji zawartej w Załączniku nr 9 do SWZ. Zamawiający dopuszcza sprzęt równoważny, pod warunkiem spełnienia wszystkich parametrów minimalnych.
2) Laptop – szt. 1.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego laptopa o parametrach nie gorszych niż określone w specyfikacji zawartej w Załączniku nr 9 do SWZ. Zamawiający dopuszcza sprzęt równoważny, pod warunkiem spełnienia wszystkich parametrów minimalnych.
Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy
4.5.5.) Wartość części: 15806,50 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa:Część 2 – Projektor do projekcji filmów dla większej widowni – szt. 1.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego projektora do projekcji filmów dla większej widowni o parametrach nie gorszych niż określone w specyfikacji zawartej w Załączniku nr 9 do SWZ. Zamawiający dopuszcza sprzęt równoważny, pod warunkiem spełnienia wszystkich parametrów minimalnych.
Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32322000-6 - Urządzenia multimedialne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32320000-2 - Sprzęt telewizyjny i audiowizualny
4.5.5.) Wartość części: 5675,57 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa:Część 3 – Smartfon – szt. 1.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego smartfona o parametrach nie gorszych niż określone w specyfikacji zawartej w Załączniku nr 9 do SWZ. Zamawiający dopuszcza sprzęt równoważny, pod warunkiem spełnienia wszystkich parametrów minimalnych.
Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32250000-0 - Telefony komórkowe
4.5.5.) Wartość części: 2275,61 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa:Część 4 – Monitor interaktywny wraz z mobilną podstawą – szt. 1.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego monitora interaktywnego wraz z mobilną podstawą o parametrach nie gorszych niż określone w specyfikacji zawartej w Załączniku nr 9
do SWZ. Zamawiający dopuszcza sprzęt równoważny, pod warunkiem spełnienia wszystkich parametrów minimalnych.
Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32322000-6 - Urządzenia multimedialne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32320000-2 - Sprzęt telewizyjny i audiowizualny
30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy
4.5.5.) Wartość części: 12477,60 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa:Część 5 – Urządzenie wielofunkcyjne – szt. 1.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego urządzenia wielofunkcyjnego o parametrach nie gorszych niż określone w specyfikacji zawartej w Załączniku nr 9 do SWZ. Zamawiający dopuszcza sprzęt równoważny, pod warunkiem spełnienia wszystkich parametrów minimalnych.
Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy
4.5.5.) Wartość części: 812,60 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa:Część 6 – Tablety i etui.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych tabletów (szt. 16) o parametrach nie gorszych niż określone w specyfikacji zawartej w Załączniku nr 9 do SWZ. Zamawiający dopuszcza sprzęt równoważny, pod warunkiem spełnienia wszystkich parametrów minimalnych.
Przedmiotem zamówienia jest również dostawa fabrycznie nowych etui na tablety (szt. 16) o parametrach nie gorszych niż określone w specyfikacji zawartej w Załączniku nr 9 do SWZ. Zamawiający dopuszcza sprzęt równoważny, pod warunkiem spełnienia wszystkich parametrów minimalnych.
Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30213200-7 - Komputer tablet
4.5.5.) Wartość części: 12104,07 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 17710,77 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17710,77 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 17710,77 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowe KOGEX Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8992402029
7.3.3) Ulica: ul. Myszkowska 16
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 52-019
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 17710,77 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
- Zamawiający w dniu 16 kwietnia 2026 r. na podstawie art. 107 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.), wezwał Wykonawcę Alltech Spółka Jawna Zdzisław Pająk, Artur Pająk, do złożenia wymaganego w postępowaniu przedmiotowego środka dowodowego tj. dokumentacji technicznej sprzętu zaproponowanego przez Wykonawcę potwierdzającą parametry wymagane przez Zamawiającego o której mowa w Rozdziale XIV ust. 1 SWZ oraz Rozdziale XXI ust. 14 pkt 7 SWZ wyznaczając termin na złożenie do dnia 21 kwietnia 2026 r.
Wykonawca w wyznaczonym terminie nie złożył wymaganego przedmiotowego środka dowodowego, w związku z powyższym oferta Wykonawcy Alltech Spółka Jawna Zdzisław Pająk, Artur Pająk, ul. Spółdzielcza 33, 09-407 Płock podlegała odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c) ustawy Pzp.
- Oferowany przez Przedsiębiorstwo Handlowe KOGEX Sp. z o.o. sprzęt nie jest zgodny z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, ponieważ Zamawiający wymagał, aby moc głośnika w projektorze wynosiła 12W. Z dokumentów złożonych przez Wykonawcę wynika, że zaproponowany przez Wykonawcę projektor posiada moc głośnika 10W. W związku z powyższym na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp Zamawiający odrzucił ofertę nr 7 złożoną przez Przedsiębiorstwo Handlowe KOGEX Sp. z o.o., ul. Myszkowska 16, 52-019 Wrocław, ponieważ jej treść była niezgodna z warunkami zamówienia.
Zamawiający unieważnił część 2 niniejszego postępowania na podstawie art. 255 pkt. 2 ustawy Pzp., ponieważ wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
- Zamawiający w dniu 16 kwietnia 2026 r. na podstawie art. 107 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.), wezwał Wykonawcę Alltech Spółka Jawna Zdzisław Pająk, Artur Pająk, do złożenia wymaganego w postępowaniu przedmiotowego środka dowodowego tj. dokumentacji technicznej sprzętu zaproponowanego przez Wykonawcę potwierdzającą parametry wymagane przez Zamawiającego o której mowa w Rozdziale XIV ust. 1 SWZ oraz Rozdziale XXI ust. 14 pkt 7 SWZ wyznaczając termin na złożenie do dnia 21 kwietnia 2026 r.
Wykonawca w wyznaczonym terminie nie złożył wymaganego przedmiotowego środka dowodowego, w związku z powyższym oferta Wykonawcy Alltech Spółka Jawna Zdzisław Pająk, Artur Pająk, ul. Spółdzielcza 33, 09-407 Płock podlegała odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c) ustawy Pzp.
- Zamawiający w dniu 16 kwietnia 2026 r. wystosował do Wykonawcy pismo w sprawie złożenia wyjaśnień w tym złożenia dowodów w zakresie wyliczenia ceny oferty złożonej w przedmiotowym postępowaniu. Wykonawca w wyznaczonym terminie przez Zamawiającego tj. do dnia 21 kwietnia 2026 r. nie złożył wyjaśnień w tym dowodów w zakresie wyliczenia ceny oferty złożonej w przedmiotowym postępowaniu. W związku z powyższym na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp Zamawiający odrzucił ofertę nr 7 złożoną przez Przedsiębiorstwo Handlowe KOGEX Sp. z o.o., ul. Myszkowska 16, 52-019 Wrocław, ponieważ zawierała rażąco niską cenę w stosunku do przedmiotu zamówienia.
Zamawiający unieważnił część 3 niniejszego postępowania na podstawie art. 255 pkt. 2 ustawy Pzp., ponieważ wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19010,88 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GRUPA MAC S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6570082245
7.3.3) Ulica: ul. Witosa 76
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-561
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1412,04 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1412,04 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1412,04 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowe KOGEX Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8992402029
7.3.3) Ulica: ul. Myszkowska 16
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 52-019
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1412,04 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25376,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 34872,96 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 25376,38 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BARZYCKI INWESTYCJE Tomasz Barzycki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5521726937
7.3.3) Ulica: Kuków 121A
7.3.4) Miejscowość: Kuków
7.3.5) Kod pocztowy: 34-206
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 25376,38 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
| 2026-06-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |