Remont szatni w piwnicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Otwocku

Gmina Otwock

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00272552
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00272552/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-06-02 12:41
Lokalizacja
Otwock, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e804d26d-092c-4684-b9eb-c44a55a79d14
Identyfikator
5321007014
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty rozbiórkoweRoboty murarskieTynkowanieRoboty malarskieKładzenie płytekInstalowanie drzwi

Wykonawcy

1 przyznane

SEBASTIAN WIŚNIEWSKIŁuków, PL · lot 0
147 750 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00272552 z dnia 2026-06-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont szatni w piwnicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Otwocku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Otwock

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268770

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Armii Krajowej 5

1.5.2.) Miejscowość: Otwock

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-400

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@otwock.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.otwock.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://otwock.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont szatni w piwnicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Otwocku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e804d26d-092c-4684-b9eb-c44a55a79d14

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272552

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00159140

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.03.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest Remont szatni w piwnicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Otwocku. Opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa wraz z przedmiarem.
3.2. Obiekt pełni funkcję użyteczności publicznej. Posiada trzy kondygnacje naziemne oraz jedną kondygnację podziemną. Posadowiony jest na ławach fundamentowych żelbetowych, ściany fundamentowe murowane. Ściany zewnętrzne, wewnętrzne konstrukcyjne oraz działowe murowane.
3.3. Zakres opracowania
Zakres niniejszego opracowania obejmuje:
• demontaż siatek (szatnia),
• skucie płytek na posadzkach,
• zeskrobanie farby na ścianach i sufitach,
• demontaż grzejników,
• demontaż opraw (do ponownego montażu),
• demontaż uchwytów,
• skucie tynków,
• demontaż podokienników,
• demontaż izolacji rur c.o.,
• usunięcie materiałów z budynku,
• wywiezienie materiałów z rozbiórki i ich utylizacja,
• wykonanie warstw wyrównawczych na posadzce,
• przygotowanie podłoża pod płytki na posadzce,
• wykonanie posadzek z płytek,
• wykonanie cokoli przy posadzce,
• oczyszczenie powierzchni murów,
• ułożenie tynków cementowo-wapiennych,
• gruntowanie podłoża,
• wymurowanie ścianki działowej,
• wytynkowanie ścianki działowej,
• montaż drzwi płytowych,
• montaż podokienników,
• montaż grzejników,
• montaż opraw oświetleniowych (materiał z rozbiórki),
• przygotowanie powierzchni pod malowanie ścian i sufitów,
• gruntowanie ścian i sufitów,
• malowanie ścian i sufitów,
• wykonanie lamperii,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262522-6 - Roboty murarskie

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45431000-7 - Kładzenie płytek

45421131-1 - Instalowanie drzwi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 147750,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 299037,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 147750,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SEBBUD Sebastian Wiśniewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8251479027

7.3.4) Miejscowość: Łuków

7.3.5) Kod pocztowy: 21-400

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 147750,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-06-29 do 2026-08-14
2026-06-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane