Dostawa i wdrożenie portalu partycypacji społecznej w ramach projektu „Cyfrowy MOF Tomaszowa Lubelskiego”- postępowanie II.

Miasto Tomaszów Lubelski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00272604
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00272604/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-02 12:50
Lokalizacja
Tomaszów Lubelski, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7acdcd2d-5cbc-4f24-b1d3-b025bb58a20a
Identyfikator
9211981749
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatyczneZestawy pakietów oprogramowaniaRóżne pakiety oprogramowania i systemy komputeroweUsługi szkolenia specjalistycznegoUsługi wdrażania oprogramowaniaUsługi w zakresie wsparcia systemu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00272604 z dnia 2026-06-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i wdrożenie portalu partycypacji społecznej w ramach projektu „Cyfrowy MOF Tomaszowa Lubelskiego”- postępowanie II.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Tomaszów Lubelski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369110

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lwowska 57

1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Lubelski

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-600

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@tomaszow-lubelski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tomaszow-lubelski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7acdcd2d-5cbc-4f24-b1d3-b025bb58a20a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i wdrożenie portalu partycypacji społecznej w ramach projektu „Cyfrowy MOF Tomaszowa Lubelskiego”- postępowanie II.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7acdcd2d-5cbc-4f24-b1d3-b025bb58a20a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272604

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00074137/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Dostawa i wdrożenie portalu partycypacji społecznej w ramach projektu "Cyfrowy MOF Tomaszowa Lubelskiego"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

3.3. Zamówienie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 Działanie 2.2 Cyfrowe Lubelskie w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskich Obszarów Funkcjonalnych.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00224711

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.2.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 93000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie portalu partycypacji społecznej w ramach projektu „Cyfrowy MOF Tomaszowa Lubelskiego”. Zamówienie obejmuje zaprojektowanie, dostawę oprogramowania portalu oraz jego wdrożenie, w tym w szczególności:
4.1.1.przeprowadzenie analizy wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych (analizy przedwdrożeniowej) oraz opracowanie na jej podstawie koncepcji systemu;
4.1.2.opracowanie graficzne portalu wraz z logo oraz opracowanie wymaganych treści przeznaczonych do publikacji na portalu (zapewnienie literackiej i graficznej kreacji portalu;
4.1.3.dostarczenie oprogramowania portalu posiadającego funkcjonalności wskazane w dalszej części opisu przedmiotu zamówienia;
4.1.4.wdrożenie oprogramowania, w tym jego instalację, konfigurację oraz przeprowadzenie instruktaży dla użytkowników oprogramowania.
4.2.Zamówienie jest realizowane na rzecz partnerów wspólnie realizujących Projekt, tj. Miasta Tomaszów lubelski i Gminy Tomaszów Lubelski (dalej: Partnerzy Projektu)

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48422000-2 - Zestawy pakietów oprogramowania

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Przed otwarciem ofert Zamawiający podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości: 98 400, 00 zł brutto.
W związku z powyższym złożona oferta w postępowaniu przewyższa kwotę przeznaczoną przez Zamawiającego na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia,
o kwotę 2 829,00 zł. Zamawiający po analizie swoich możliwości finansowych stwierdził, iż nie jest możliwe zwiększenie kwoty przeznaczonej na realizację przedmiotowego zamówienia do ceny złożonej oferty. Biorąc powyższe pod uwagę, Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia.
Jednocześnie Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 262 ustawy Pzp, Wykonawcy, którzy ubiegali się o udzielenie zamówienia w niniejszym postępowaniu zostaną
niezwłocznie powiadomieni o wszczęciu kolejnego postępowania dotyczącego tego samego przedmiotu zamówienia lub obejmującego ten sam przedmiot zamówienia.
2026-06-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy