Przeprowadzenie szkolenia dla pracowników WUW oraz pozostałych jednostek uczestniczących w projekcie Cyberbezpieczny Rząd szczególnie narażonych na zagrożenie w sieci
Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00272686
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00272686/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-06-02 13:07
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b9c601bc-b4f3-4a83-8752-b49b32f3478c
- Identyfikator
- 7781012911
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00272686 z dnia 2026-06-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie szkolenia dla pracowników WUW oraz pozostałych jednostek uczestniczących w projekcie Cyberbezpieczny Rząd szczególnie narażonych na zagrożenie
w sieci
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514331
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Niepodległości 16/18
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-713
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: i.fiedler@poznan.uw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.poznan.uw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://poznan-uw.logintrade.net/zapytania_email,228879,6784aa4107db359c12820dea96fbcd45.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeprowadzenie szkolenia dla pracowników WUW oraz pozostałych jednostek uczestniczących w projekcie Cyberbezpieczny Rząd szczególnie narażonych na zagrożeniew sieci
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9c601bc-b4f3-4a83-8752-b49b32f3478c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272686
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00051435/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.8 Usługa szkolenia z cyberhigieny dla pracowników WUW oraz administracji zespolonej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
KPOD.05.10-CR.01-001/24/0029/KPOD.05.10-CR.01-001/25/2025 pn. „Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa „Cyberbezpieczny Rząd” finansowanego z „Inwestycji C3.1.1. Cyberbezpieczeństwo – CyberPL, infrastrukturaprzetwarzaniadanych oraz optymalizacja infrastruktury służb państwowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo” Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00215765
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OA-VII.272.5.15.2026.13
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 80000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkolenia dla pracowników WUW oraz pozostałych jednostek uczestniczących w projekcie Cyberbezpieczny Rząd szczególnie narażonych na zagrożenie w sieci .
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 4 do SWZ.
3. Szkolenie będzie realizowane wg następującego podziału:
1) grupa 1-3 – kadra kierownicza WUW, każda z grup licząca ok. 25-30 osób, nie więcej niż 80 łącznie – szkolenie stacjonarne z serwisem kawowym - 1 dzień szkoleniowy dla każdej z grup po 6 h zegarowych;
2) grupy 4 – 18 - pracownicy WUW i innych jednostek uczestniczących w projekcie, każda z grup licząca ok. 40 – osób, nie więcej niż 600 łącznie - szkolenie online – 1 dzień szkoleniowy dla każdej z grup po 6 h zegarowych;
3) szkolenia dla pracowników wskazanych w pkt 1) odbywać się będzie w miejscu wskazanym przez Zamawiającego – na terenie miasta Poznania.
4. Szkolenie jest finansowane w 100% ze środków publicznych (zwolnienie z VAT).
5. Zamawiający gwarantuje wykorzystanie co najmniej 80% środków z umowy.
6. Wykonawca zrealizuje zamówienie z uwzględnieniem zapewniania dostępności materiałów szkoleniowych osobom ze szczególnymi potrzebami, zgodnie z Ustawą z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (Dz. U. z 2024 r. poz. 1411).
4.5.3.) Główny kod CPV: 80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 28200 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 81300 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 28200 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: B2B-Sales Dominik Rusiniak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7773080080
7.3.3) Ulica: ul. Wołkowyska 4D/1
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 61-132
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 28200 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 25 dni
| 2026-06-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |