„Dostawa obuwia roboczego i ochronnego dla pracowników PGK Sp. z o. o. w Koszalinie”.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00273079
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00273079/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-06-02 14:19
Lokalizacja
Koszalin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-03b0f38b-e3e5-4142-a25b-ad437d4ef69f
Identyfikator
6690505783
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Obuwie

Wykonawcy

1 przyznane

POLSTAR HOLDING WOŁOSZCZUK SPÓŁKA KOMANDYTOWAKoszalin, PL · lot 0
76 458,35 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00273079 z dnia 2026-06-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa obuwia roboczego i ochronnego dla pracowników PGK Sp. z o. o. w Koszalinie”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330253984

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Komunalna 5

1.5.2.) Miejscowość: Koszalin

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-724

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pgk@pgkkoszalin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pgkkoszalin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1254701

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa obuwia roboczego i ochronnego dla pracowników PGK Sp. z o. o. w Koszalinie”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03b0f38b-e3e5-4142-a25b-ad437d4ef69f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273079

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00095678

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 03/AP/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 97560 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Wszystkie wyroby muszą spełniać wymagania polskich norm i posiadać wymagane atesty. Każdy wyrób musi posiadać oznaczenie CE umieszczone na każdym egzemplarzu w sposób widoczny, czytelny i odporny na zatarcie podczas użytkowania. Wykonawca przedstawi wymagane atesty, certyfikaty i gwarancje w chwili przystąpienia do przetargu.
2. Wykonawca udziela rękojmi oraz gwarancji jakości na dostarczone wyroby.
3. UWAGA: Obuwie robocze musi spełniać wymagania określone w Polskich Normach. W przypadku, gdy zamawiający nie określił konkretnych rozmiarów i kolorystyki obuwia Zamawiający wymaga, aby proponowane obuwie było dostępne w pełnej rozpiętości rozmiarów i kolorystyce dostępnej u producenta.

3. Warunki dostawy
1. Zamówienia będą składane sukcesywnie, z odpowiednim wyprzedzeniem, wg przesłanych tabel rozmiarów. Termin realizacji zamówienia do 3 dni roboczych.
2. W uzasadnionych przypadkach (np. przyjęcie nowego pracownika, zniszczenie obuwia) realizacja zamówienia nastąpi najpóźniej w ciągu 48 godzin na podstawie zgłoszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznego. Zamawiający ma prawo do złożenia dodatkowego zamówienia.
3. Dostarczany towar musi być odpowiednio zapakowany.
4. Dostawa do siedziby Zamawiającego - Koszalin, ul. Komunalna 5 na koszt Wykonawcy.

4. Wykonawca zobowiązany będzie do:
1. Dostarczenia certyfikatu na znak bezpieczeństwa „CE” na cały asortyment określony w SWZ lub innej dokumentacji producenta, np.: kart produktów potwierdzających spełnienie wymagań.
2. Dostarczenia Atestu Centralnego Instytutu Ochrony Pracy, jeśli został wystawiony.
3. Udzielenia 24-miesięcznej gwarancji na obuwie robocze . Wymagany termin gwarancji nie uchybia przepisom o rękojmi z tytułu wad technicznych i prawnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18800000-7 - Obuwie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 76458 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 76458 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 76458 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: POLSTAR Holding Wołoszczuk Spółką Komandytową

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6692251921

7.3.3) Ulica: ul. BOWiD 6A,

7.3.4) Miejscowość: Koszalin

7.3.5) Kod pocztowy: 75-209

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 76458,35 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

2026-06-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy