Przebudowa dróg w miejscowości Sielec w ramach zadań pn.: „Przebudowa drogi gminnej nr 107356 E relacji Chełsty – Sielec” „Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Sielec”
GMINA ŻARNÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00273096
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00273096/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-02 14:23
- Lokalizacja
- Żarnów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-43ce3be7-44ff-472e-84a6-e2c92baf4047
- Identyfikator
- 7681717807
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00273096 z dnia 2026-06-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg w miejscowości Sielec w ramach zadań pn.:
„Przebudowa drogi gminnej nr 107356 E relacji Chełsty – Sielec”
„Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Sielec”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŻARNÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647842
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Opoczyńska 5
1.5.2.) Miejscowość: Żarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-330
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 447577055
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zarnow.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zarnow.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-43ce3be7-44ff-472e-84a6-e2c92baf40471.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg w miejscowości Sielec w ramach zadań pn.:„Przebudowa drogi gminnej nr 107356 E relacji Chełsty – Sielec”
„Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Sielec”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43ce3be7-44ff-472e-84a6-e2c92baf4047
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273096
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036183/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi gminnej nr 107356E relacji Chełsty – Sielec
1.1.8 Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Sielec
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00189437
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGWK.Z.271.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dotyczących zadania pn.: Przebudowa dróg w miejscowości Sielec w ramach zadań pn.:
1) „Przebudowa drogi gminnej nr 107356 E relacji Chełsty – Sielec”
2) „Przebudowa dróg wewnętrznych w miejscowości Sielec”
Projektowana konstrukcja dróg:
* całkowita długość odcinków dróg – 1 005,37 mb;
* szerokość jezdni podstawowa – 3,0 m - 4,5 m
* przekrój poprzeczny jezdni dwustronny ze spadkiem 2%;
* nawierzchnia z mieszanki mineralno – asfaltowej;
* warstwa ulepszonego podłoża z mieszanki związanej cementem C1,5/2 gr.15 cm;
* podbudowa z mieszanki kruszyw niezwiązanych o uziarnieniu 0/31,5, gr. 20 cm;
* ułożenie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC11W - gr. 4 cm;
* ułożenie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC8S - gr. 3 cm;
Projektowana konstrukcja poboczy:
* warstwa z kruszywa niezwiązanego o uziarnieniu 0/31,5 (wg WT-4 dla KR-1) – gr. 8 cm
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 589877,73 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1070295,67 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 589877,73 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grupa KAMI Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6090085545
7.3.3) Ulica: Kurzelów, ul. Młynarska 12
7.3.4) Miejscowość: Włoszczowa
7.3.5) Kod pocztowy: 29-100
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 589877,73 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-30| 2026-06-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |