Prace remontowe na drogach leśnych Nadleśnictwa Piwniczna polegające na likwidacji szkód po nawalnych deszczach powstałych w 2025 r.
Skarb Państwa Nadleśnictwo Piwniczna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00273257
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00273257/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-06-02 15:02
- Lokalizacja
- Piwniczna-Zdrój, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-514b91eb-89d6-4e85-9b02-1a1cc150b517
- Identyfikator
- 7340018250
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie naprawy dróg
Wykonawcy
2 przyznane
JAN GIEMZIKSłopnice, PL · lot 0
320 514,7 PLNJAN GIEMZIKSłopnice, PL · lot 1
295 829,76 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00273257 z dnia 2026-06-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowe na drogach leśnych Nadleśnictwa Piwniczna polegające na likwidacji szkód po nawalnych deszczach powstałych w 2025 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Nadleśnictwo Piwniczna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350545659
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zagrody 32
1.5.2.) Miejscowość: Piwniczna-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-350
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: piwniczna@krakow.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://piwniczna.krakow.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12992281.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace remontowe na drogach leśnych Nadleśnictwa Piwniczna polegające na likwidacji szkód po nawalnych deszczach powstałych w 2025 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-514b91eb-89d6-4e85-9b02-1a1cc150b517
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273257
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00523871/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Prace remontowe na drogach leśnych Nadleśnictwa Piwniczna polegające na likwidacji szkód po nawalnych deszczach powstałych w 2025 r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00212453
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 586323,28 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 1 – Likwidacja szkód po nawalnych deszczach w leśnictwach : Szczawnik, Majdan, Majerz, Jastrzębik, Runek.1. Lokalizacja: Leśnictwo Szczawnik : Gmina Muszyna.
a) Droga leśna Szczawnik Dolinowa nr inw. 242/124/21
b) Droga leśna Szczawnik Okrągła nr inw. 242/125/21
c) Droga leśna Szczawnik Schronisko nr inw.242/127/21
2. Lokalizacja: Leśnictwo Majdan : Gmina Muszyna.
a) Droga leśna Majdan Zimne nr inw. 242/648/21
b) Droga leśna Majdan Kapuśnice nr inw. 242/771/21
c) Droga leśna Majdan – Hajnik nr inw. 242/763/21
3. Lokalizacja : Leśnictwo Jastrzębik : Gmina Muszyna.
a) Droga leśna Jastrzębik Złockie nr inw. 242/636/21
b) Droga Jastrzębik Garwole nr inw. 242/1386/21
4. Lokalizacja : Leśnictwo Majerz ; Gmina Muszyna.
a) Droga leśna Majerz Wilcze nr inw. 242/998/21
b) Droga leśna Wierchomla Rusinów nr inw. 242/999/21
5. Lokalizacja : Leśnictwo Runek : Gmina Piwniczna - Zdrój
a) Droga leśna Runek – Schronisko nr inw. 242/532/21
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 280961,68 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ 2 – Likwidacja szkód po nawalnych deszczach w leśnictwach : Roztoka Mała Roztoka Wielka.1. Lokalizacja Leśnictwo Roztoka Mała – Gmina Rytro
a) Droga leśna Roztoka Mała Kramarka nr inw. 242/140/21
b) Droga leśna Roztoka Mała Pod Skałkę nr inw. 242/383/21
2. Lokalizacja Leśnictwo Roztoka Wielka – Gmina Rytro
a) Droga Roztoka Wielka Dolinowa nr inw. 242/139/21
b) Droga Roztoka Wielka – Dudła nr inw. 242/739/21
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 305361,60 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 320514,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 330240,84 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 320514,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRANS-SPRZĘT Giemzik Jan
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7371004964
7.3.3) Ulica: Słopnice, 960
7.3.4) Miejscowość: Słopnice
7.3.5) Kod pocztowy: 34-615
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 320514,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 295829,76 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 379881,88 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 295829,76 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRANS-SPRZĘT Giemzik Jan
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7371004964
7.3.3) Ulica: Słopnice, 960
7.3.4) Miejscowość: Słopnice
7.3.5) Kod pocztowy: 34-615
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 295829,76 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2026-06-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |