Usługa ochrony nieruchomości położonej w Łysołajach – Kolonia 59 gm. Milejów, pow. łęczyński, stanowiącej własność Województwa Lubelskiego

Województwo Lubelskie - Lubelskie Centrum Innowacji i Technologii

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00273261
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00273261/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-02 15:03
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cb9a0650-68dc-425f-917b-8e7e985f859d
Identyfikator
7123412672
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ochroniarskieUsługi w zakresie obsługi nieruchomości własnych

Wykonawcy

1 przyznane

NEPTUN SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL · lot 0
139 915,94 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00273261 z dnia 2026-06-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa ochrony nieruchomości położonej w Łysołajach – Kolonia 59 gm. Milejów, pow. łęczyński, stanowiącej własność Województwa Lubelskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Lubelskie - Lubelskie Centrum Innowacji i Technologii

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387842118

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mieczysława Karłowicza 4

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-027

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: krzysztof.bartosik@lcit.lubelskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lcit.ezamawiajacy.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://lcit.ezamawiajacy.pl/pn/lcit/demand/277122/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa ochrony nieruchomości położonej w Łysołajach – Kolonia 59 gm. Milejów, pow. łęczyński, stanowiącej własność Województwa Lubelskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb9a0650-68dc-425f-917b-8e7e985f859d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273261

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00077620/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.29 Usługa ochrony nieruchomości położonej w Łysołajach - Kolonia 59 gm. Milejów, pow. Łęczyński stanowiącej własność Województwa Lubelskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00177679

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OZP.26.1.13.2026.KBA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 150000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi ochrony nieruchomości położonej w Łysołajach-Kolonia 59 gm. Milejów, pow. łęczyński, stanowiącej własność Województwa Lubelskiego.
2. Usługa ochrony obiektu obejmuje:
1) Codzienne sprawdzanie pomieszczeń, stanu zagrożenia pożarowego wewnątrz budynku oraz stanu działki i ogrodzenia.
2) Ochrona mienia znajdującego się na terenie chronionym przed:
a) kradzieżą z włamaniem,
b) wandalizmem i chuligaństwem,
c) ekscesami ze strony osób będących pod działaniem alkoholu lub narkotyków,
d) wypadkami losowymi i awariami np. pożar, zalanie itp.
3) Codzienne zapalanie i gaszenie świateł oświetlających posesję budynków.
4) Zapewnienie bezpieczeństwa osób przebywających w obiektach.
5) Codzienne zamykanie bram i furtek w godzinach uzgodnionych z najemcami budynku mieszkalnego.
6) Czuwanie nad tym aby postronne osoby nie przebywały na terenie parku.
7) Nadzór w czasie opróżniania szamba
8) Dokonywanie obchodu kontrolnego obiektu celem wyeliminowania ewentualnych nieprawidłowości (pozostawionych bez zamknięcia drzwi, korytarzy i holi, cieknących kranów).
9) Odnotowanie w rejestrze dostępu do budynku, każdorazowego wejścia poza godzinami służbowymi osób upoważnionych, posiadających stosowne zezwolenie.
10) Niezwłoczne informowanie osób wskazanych przez Zamawiającego o dostrzeżonych awariach instalacji i sieci wodno-kanalizacyjnej oraz elektrycznej w budynku i na terenie nieruchomości, a także o wszelkich zaistniałych nieprawidłowościach lub zdarzeniach.
11) Wszelkie podejmowane czynności związane z ochroną obiektów Zamawiającego nie mogą być sprzeczne z ustawą z dnia 17.04.2025 r. o ochronie osób i mienia (Dz. U. z 2025 r., poz. 532).
3. Nieruchomość położona w Łysołajach-Kolonia na działce nr 421 o pow. 2,2200 ha
i na działce nr 423 o pow. 5,1279 ha zabudowana:
a) pałacem o pow. użytkowej 845,20 m2,
b) budynkiem mieszkalnym o pow. użytkowej 148,70 m2,
c) portiernią o pow. użytkowej 28,70 m2,
d) budynkiem terapii zajęciowej o pow. użytkowej 109,60 m2,
e) magazynem (stodoła) o pow. użytkowej 127,60 m2,
f) magazynem o pow. użytkowej 26 m2,
g) budowlą hydrotechniczną,
h) ogrodzeniem z siatki.
4. Usługa ochrony nieruchomości położonych w Łysołajach-Kolonia gm. Milejów, pow. łęczyński na działce nr 421 i na działce nr 423 będzie trwała 6 miesięcy od dnia podpisania umowy.
Szacowana liczba godzin na wykonanie usługi ochrony obiektu i terenu przyobiektowego Zamawiającego wynosi 4392.
5. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

70100000-2 - Usługi w zakresie obsługi nieruchomości własnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 139915,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 203931,54 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 139915,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Neptun Security Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5842829345

7.3.3) Ulica: Al. Grunwaldzka 309

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-309

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 139915,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

znak sprawy: OZP.26.1.13.2026.KBA

Termin realizacji przedmiotu zamówienia: 6 miesięcy od dnia zawarcia mowy, w tym: Usługa będzie świadczona/pełniona: całodobowo 7 dni w tygodniu.
2026-06-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi