„Przeprowadzenie wielokryterialnej certyfikacji inwestycji Centrum Sprawiedliwej Transformacji w Koninie (...)–II postępowanie”

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00273314
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00273314/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-06-02 15:18
Lokalizacja
Konin, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8bcf3df3-a3db-4708-9eea-1acde9b14dcd
Identyfikator
6650014493
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi doradcze w zakresie środowiska naturalnegoUsługi doradcze w zakresie materiałów budowlanychUsługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00273314 z dnia 2026-06-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Przeprowadzenie wielokryterialnej certyfikacji inwestycji Centrum Sprawiedliwej Transformacji w Koninie (...)–II postępowanie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 310508690

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zakładowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Konin

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-510

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: arr@arrkonin.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.arrkonin.org.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8bcf3df3-a3db-4708-9eea-1acde9b14dcd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


KOORDYNOWANIE OPRACOWAŃ I WDRAŻANIE REGIONALNYCH PROGRAMÓW RESTRUKTURYZACYJNYCH ORAZ TRANSFORMACYJNYCH; POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przeprowadzenie wielokryterialnej certyfikacji inwestycji Centrum Sprawiedliwej Transformacji w Koninie (...)–II postępowanie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8bcf3df3-a3db-4708-9eea-1acde9b14dcd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273314

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00257561

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Numer postępowania: ARR-K/47/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie wielokryterialnej certyfikacji inwestycji Centrum Sprawiedliwej Transformacji w Koninie w zakresie zrównoważonego rozwoju w ramach międzynarodowego systemu certyfikacji budynków dla obiektu Centrum Sprawiedliwej Transformacji w Koninie.

2. Opis inwestycji Centrum Sprawiedliwej Transformacji (dalej również jako: CST) zawiera „Koncepcja zagospodarowania terenu spółki Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie” stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ.

3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w następujących załącznikach:
3.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 2 do SWZ,
3.2. Wzór umowy stanowiący załącznik nr 7 do SWZ,
3.3. ZGŁOSZENIE PROJEKTU DO WYKAZU PROJEKTÓW W RAMACH TRYBU NIEKONKURENCYJNEGO
PROGRAMU FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA WIELKOPOLSKI 2021 – 2027” – wyciąg z fiszki projektowej stanowiący załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71313000-5 - Usługi doradcze w zakresie środowiska naturalnego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71315100-0 - Usługi doradcze w zakresie materiałów budowlanych

71314300-5 - Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył kwotę w wysokości: 307 500,00 zł. W przedmiotowym postępowaniu została złożona jedna oferta, która przewyższa o 210 500,97 zł kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 518000,97 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 518000,97 PLN

2026-06-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi